Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor / Kostymbyxor
Grå byxor med smal passform från GABBA
Grå byxor med smal passform från GABBA - 0 Grå byxor med smal passform från GABBA - 1 Grå byxor med smal passform från GABBA - 2

Grå byxor med smal passform från GABBA

Storlek: L
Kategori: Kostymbyxor
Märke: GABBA
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

245 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygga grå byxor , modern stadslook, med en avsmalnande passform och de ikoniska Gabba Pisa-dragkedjorna vid bensluten. Med den stiliga uppvikta fållen, ett högstretchigt bomullsblandat tyg och diskreta kritstreck får du en perfekt metropol-stil för alla tillfällen. De perfekta byxorna – oavsett om du klär upp dig eller satsar på en mer avslappnad look

Aloom
Aloom
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå pikétröja från Polo Ralph Lauren - Klassisk blå pikétröja från Polo Ralph Lauren med gul broderad logga på bröstet. Tröjan har krage, korta ärmar och knappar vid halsen. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för en avslappnad men ändå stilren look.
Svarta ballerinaskor i mesh och skinn - Säljer ett par svarta ballerinaskor med ovandel i både mesh och skinnimitation. Skorna har en enkel, rundad tå och diskreta röda detaljer på insidan. Perfekta för dig som gillar en sportig men stilren look.
Svarta ballerinaskor från Ecco - Stilrena svarta ballerinaskor från Ecco med rund tå och dekorativ rosett framtill. Skorna är i läder och har en klassisk, tidlös design som passar till många olika outfits. Perfekta för dig som gillar enkel och snygg stil.
Vita sneakers från Gabor med dragkedja - Snygga vita sneakers från Gabor med klassisk låg profil. Skorna har både snörning och dragkedja på sidan för enkel på- och avtagning. Ovandelen är i slätt läder och sulan är i gummi. Perfekta för en clean och stilren look.
Bruna loafers från Clarks i läder - Säljer ett par klassiska bruna loafers från Clarks i mjukt läder. Skorna har rundad tå, snörning framtill och en rejäl räfflad gummisula för extra grepp. Perfekta för dig som gillar tidlös stil och vill ha något bekvämt till vardagslooken.
Färgglad blommig skjorta med fickor - Unik skjorta med färgstarkt blommigt mönster i rött, blått, grönt och orange på vit botten. Skjortan har två bröstfickor med knappar och långa ärmar som kan vikas upp. Tillverkad i tunn bomull, perfekt för dig som gillar statement-plagg.
Mörkblå t-shirt med palmtryck - Snygg mörkblå t-shirt från Brooksfield med vitt palm- och ö-tryck över hela plagget. Klassisk rund halsringning och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Blommig blus med blå toner - Blus med blommigt mönster i blått, vitt och svart. Modellen har rund halsringning och trekvartsärm med resår vid ärmslut och nederkant. Lätt och luftig känsla, perfekt för en trendig vardagslook.
Svart kofta med fuskpäls-krage - Snygg svart stickad kofta med bred, mjuk fuskpäls-krage i beige. Koftan har kabelstickat mönster framtill, långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt för dig som vill ha en unik och mysig look med vintage-vibbar.
Svarta raka jeans från Levi's - Snygga svarta jeans från Levi's med rak passform och klassisk femficksdesign. Jeansen har bälteshällor, knappgylf och är tillverkade i ett slitstarkt denimtyg. Perfekta för en clean och stilren look.
Liknande annonser
Visa alla