Alla kategorier > Mode > Kläder > Kostymer
Bikbok byxor så himla bekväma
Bikbok byxor så himla bekväma  - 89 Bikbok byxor så himla bekväma  - 90 Bikbok byxor så himla bekväma  - 91

Bikbok byxor så himla bekväma

Storlek: S
Kategori: Kostymer
Märke: Bik Bok

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte sköna byxor från bikbok. Använd ett par gånger. Som nya och passar perfekt till sommaren då dem är ganska kalla.

Hoda
Hoda
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Säljer kostym byxor från Bik bok. - I bra skick. Dom e för korta för mig och behöver en ny ägare.
svarta kostym byxor från bik bok  - storlek 38, byxorna är i bra skick
Overshirt från Bikbok - Använd 1 gång.
Kostymbyxor BikBok - Superfina kostymbyxor från BikBok. Skulle klassa de som vida, raka. Aldrig använda, så i nyskick. Storlek 38, är bra i längden på mig som är 176.  Bilderna gör de inte riktigt rättvisa, så om du vill ha fler bilder så är det bara att säga till!
Svart kavaj från Bikbok - Klassisk svart kavaj från Bikbok med två knappar framtill, ficklock och snygg krage. Långärmad modell med slät finish och figurnära passform. Perfekt att styla med jeans eller kostymbyxor för en clean look.
Bik Bok - Helt ny plagg från BIK BOK ej använd
Oversized kavaj från bikbok  - Säljer min oanvända oversized kavaj från bikbok! Den har en knapp i mitten och passar till en stilren luck
Andra annonser från Kostymer
Visa alla
Dubai pussel - Bra skick, 1500 bitar
Kavaj - Kavaj från Brave Soul
Satin blazer - Helt ny kavaj från Zara.
Tiger of sweden blazer/kavaj - En blazer/kavaj från Tiger of sweden. Skick 10/10. Säljer eftersom att den är för stor. Skulle kunna passa på en L. Nypris 3499
Blazer - Säljer min sambos blazer från Adrian Hammond. Storleken är Herr-M men blazern är unisex. Finns ett litet svart märke vid ena knappen som syns på bilden. Billigare vid snabb affär.