Alla kategorier > Mode > Kläder > Kostymer
Blazer
Blazer - 89 Blazer - 90 Blazer - 91

Blazer

Storlek: 38
Kategori: Kostymer
Färg: Blå

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blazer med tillhörande skinnbälte från Bruuns bazaar. Strl 38, 96% bomull, 4% elestan. Fint skick!

Freja
Freja
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Duvblå Blazer  - Blazer i vacker blå färg, nyskick 🙌🏼
Blazer  - Blå blazer från Stradivarius strl. S. Aldrig använd
Blazer  - Den perfekta blazern till sommaren!! Sparsamt använd <3
Nümph blazer - Kortärmad blazer ifrån Nümph. Blazern är i jeans material och har vita ränder. Den är enbart testad och har alla lappar kvar. Kavajen är i storlek xs/s men passar även mig som har M.  Ord pris: 1600kr Eventuell frakt betalas av köpare🌸🩷
Blazer - Oversized blazer i jättefin ljusblå från ginatricot. Dåligt ljus på bilden, färgen är som på hemsidan. Aldrig använd. Nypris 600kr jag säljer för 400kr🤍
Blazer  - Ljusblå blazer från stradivarius, aldrig använd då den inte satt översided på mig
Andra annonser från Kostymer
Visa alla
Moncler svart tracksuit med röd/vit zip - Svart tracksuit från Moncler med jacka och byxa. Jackan har ståkrage, dragkedja med röd, vit och blå rand, samt Moncler-logga på ärmen. Byxan har snörning i midjan och fickor med tryckknappar. Snygg och sportig look med stilrena detaljer.
Kavaj <3 - Kavaj i nyskick från mango!! Rätt så lång i passformen
Beige kavaj - Snygg beige kavaj från H&M med ett diskret rutigt mönster. Kavajen har långa ärmar och knäpps med knappar framtill. Den har också ett bälte i midjan för en mer definierad passform. Perfekt för en stilren look.
Svart kavaj - Snygg svart kavaj med en elegant och stilren design. Den har långa ärmar och en öppen front utan knappar eller dragkedja. Perfekt för en chic och modern look.
Oscar Jacobson kavaj  - superfin kavaj unisex!!!! Är lite oversize på mig som är en 36 så passar allt från 36-38 beroende på hur du vill att den ska sitta
Mörkblå kostym set från dressman - Snygg mörkblå kostym set från Dressman. Perfekt för formella tillfällen med en klassisk passform och två knappar framtill. Tillverkad i ett elegant material som ger en stilren look. Kostymbyxor och kavaj ingår. Hela kostym settet har använts 1 gång. Kom DM om ni bara är intresserad i en av plaggen istället för båda. Pris kan självklart diskuteras💫
Beige kavaj - Använd 1 gång.
Svart kavaj från Tiger of Sweden - Elegant svart kavaj från Tiger of Sweden. Klassisk design med två knappar framtill och fickor. Perfekt för formella tillfällen.