Alla kategorier > Mode > Kläder > Kostymer
Vinröd kavaj-overjacket
Vinröd kavaj-overjacket  - 89 Vinröd kavaj-overjacket  - 90

Vinröd kavaj-overjacket

Storlek: 40
Kategori: Kostymer
Färg: Vinröd

150 SEK

Frakt från 44 SEK
Beskrivning

Kavaj/ overjacket i mörk lila-röd-ish färg. Den reflekterar lite i en grå färg. Säljer den pga den tyvärr är för stor för mig.

Thea ritenius Manjer
Thea ritenius Manjer
(31)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vinröd kavaj från Fiochi - Säljer en elegant vinröd kavaj från Fiochi. Den har en klassisk design med knappar framtill och en snygg krage. Perfekt för både vardag och festliga tillfällen. Passar bra till höst och vår.
Vinröd kavaj - Vinröd H&M kavaj
Kavaj vinröd - Jättefin vinröd kavaj med trekvart armar
Vinröd kavaj från H&M - Vinröd kavaj från H&M med klassisk krage, två fickor med lock och enkelknäppning framtill. Snygg, stilren modell som passar perfekt till kostymbyxor eller jeans. Materialet är slätt och känns bekvämt mot huden.
Vinröd kavaj med klassisk krage - Snygg vinröd kavaj med klassisk krage och raka fickor framtill. Stilren och enkel design som passar perfekt till kostymbyxor eller jeans. Kavajen har en mörk, djup färgton och är tillverkad i ett mjukt material som ger en skön känsla.
Vinröd kavaj med dekorativa knappar - Elegant vinröd kavaj med glänsande yta och dekorativa svarta knappar. Kavajen har en figurnära passform och trekvart  ärmar. Perfekt för en stilfull look.
Vinröd kavaj från Pieces - Säljer en snygg vinröd kavaj från Pieces i storlek L. Den har en stilren design med trekvarts ärmar och en öppen framsida utan knappar. Perfekt för både vardag och fest!
Vinröd kavaj. Del av ett sett.  - Vinröd kavaj. Del av ett sett. Byxorna i föregående annons tillhör.
Andra annonser från Kostymer
Visa alla
Kavaj i nytt skick  - Fin kavaj i bra kvalite.
Kavaj  - Snygg kavaj
Blazer nakd - Beige blazer från nakd i linnetyg. Jättefin till sommaren🤍 använd en gång. Köpt för 849kr!
Kavaj /blazer från zara - Säljer denna croppade kavajen/ blazern från zara💗 köpt för 900kr, använd en gång
Kappa salt & pepper 🌶️ - Kappa i svart vitt ull 82%
Vit och svart kavaj - Väldigt snygg och en helt ny kavaj, köptes från MOTF för 799 och säljer pga av fel storlek och retur tiden gick ut! 👛👔👚💕✨ Klicka gärna på köp nu, eller kontakta! 🌸