Alla kategorier > Mode > Kläder > Kostymer
Kavaj
Kavaj  - 89 Kavaj  - 90

Kavaj

Storlek: L-M
Kategori: Kostymer
Färg: Marinblå

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna kavajen då den inte kommer till användning. Den är från herr avdelningen och har axelvaddar.

Stella
Stella
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kavaj - Säljer då den inte kommer till användning. Den är använd endast en gång. Jätte snyggt att ha på sig med ett par klackskor, kjol eller en klänning. Perfekt för speciella tillfällen! Den har lite fläckar, men som går att tvätta bort. Annars så har den inga defekter eller slitage!
Kavaj - Säljer denna marinblå kavajen från Gina tricot i ett mjukt och varmt material, fungerar som vårjacka. 💕✨
Kavaj - Kommer inte till användning. Jätte fin och i bra skick, pris går att diskuteras❤️
Elegant kavaj - Elegant kavaj från Merrytime. Väldigt fin kvalite.
Kavaj - Kavaj köpt på en secondhandbutik i Stockholm, väldigt fin och snygga detaljer. Sitter som en L/XL, märket är Nordiska Kompaniet. Har en fläck på ena armen men har inte testat att få bort, inget som syns jättemycket!
Kavaj  - Superfin kavaj från Bläck i marinblå. Vet inte vilken storlek men på bilden ser ni hur den sitter på mig som har S. Lite sönder på ena armen men inget som synd då det är på innersidan. 💙
Kavaj - Mörkblå kavaj, storlek xs, från g-star
Kavaj, S - En oanvänd kavaj i nyskick från Mari Philippe i storlek 36.
Andra annonser från Kostymer
Visa alla
H&M Linnekavaj Salviagrön - Som titeln lyder. Den är ALDRIG använd enbart prislappen borttagen, har bara hängt i garderoben. Nypris på HM's hemsida är 1000 kr. Lite dåligt ljus på mina bilder därför har jag lagt in sista bilden för kontext. Storlek 46.
Beige kjolkostym i ull från Noisy May - En beige kjolkostym i ull från Noisy May. Helt oanvänd.
Vinröd set - Ett vinrött set med blus och byxor. Perfekt för dig som vill ha en unik och elegant look.
Grönt Manchester kostym-set - Grönt Manchester kostym-set från 70/80-tal. Passar en storlek small.
Morris Kavaj - Morris Kavaj. Storlek 46 (passar M). Modellen på bilden är 183 cm och väger 72 kg. Nyskick - inga defekter. Pris 499.
Oscar Jacobsson kavaj - Oscar Jacobsson kavaj. Storlek M. Modellen på bilden är 183 cm och väger 72 kg. Använt skick - finns en defekt, lite nopprig framsida höger. Pris 199.
Matchande Kostymset för barn - Rensar garderoben så säljer min lillebrors gamla kostymset. Den består av matchande byxor, skjorta och kavaj. De passar barn från 6-12 månader. Säljer allt för 399:-