Alla kategorier > Kostymer
Vit linnekavaj från ONLY
Vit linnekavaj från ONLY - 89 Vit linnekavaj från ONLY - 90 Vit linnekavaj från ONLY - 91

Vit linnekavaj från ONLY

Storlek: 38
Kategori: Kostymer
Märke: Only
Färg: Vit

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Gott skick, kavaj från ONLY storlek 38

Linda
Linda
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit linne kavaj - Lätt vit kavaj, perfekt till sommaren eller studenten:)
Linnekavaj - ASSNYGG vit linnekavaj perfekt till våren och sommaren!! Den har jättefina broderier på fickorna och perfekt passform! Köpt secondhand men i toppenskick 🤸‍♀️
Vit linnekavaj  - Superfin kavaj i linne och av bra kvalité! Har använt denna en enda gång!
Linne kavaj  - Vit linne kavaj med svarta detaljer 🤍🖤🤍
Linnekavaj - Supersnygg vit linnekavaj från mango som är perfekt som jacka på våren och sommare. Använda några få gånger och säljer därför den inte kommer till användning.
Vit linnekavaj - Säljer denna vita linnekavaj. Det står ingen storlek i kavajen men på mig som oftast har S är den perfekt oversized. Den är oanvänd och är i fint skick. Priset är exklusive frakt☺️ (Kan även i vissa fall mötas upp)
Andra annonser från Kostymer
Visa alla
Brungrå blazer - Oanvänd blazer från asos med prislapp kvar. Helt slutsåld på hemsidan! Säljer då jag inte tycker att den passar mig, men väldigt snygg och sann till bilderna. Lite oversized i modellen
Randig tjorta - En blå och vit randig shorta. Med vita knappar
Grön blazer  - Använd endast en gång. Rak modell. Inköpt för 999kr Från Zara, säljer för endast 600kr
Blå kavaj från MQ och kostymbyxor  - Snygg blå kavaj från MQ med klassisk passform och två framfickor. Perfekt för bal eller fest. Tunnare material som passar bra till vår och sommar. Enkelknäppt och stilren design.
Svart body dress - Säljer en svart body/ dress med som kan bärs med eller utan axelband. Den har en väldigt snygg style på bröstet. Dressen har en elegant och stilren design som passar perfekt till fest eller fin middag.
Vit omlott jumpsuit - Säljer en vit jumpsuit från BikBok i omlottmodell med smala axelband och öppen rygg. Vida ben och croppad längd, perfekt för sommarens tillfällen. Snygg v-ringning framtill och mjukt, lätt material. Funkar bra på student också!