Alla kategorier > Kostymer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart kostym med kavaj och byxor - Säljer en klassisk svart kostym med matchande kavaj och byxor. Kavajen har enkelknäppning, två fickor med lock och en bröstficka. Perfekt för formella tillfällen som bal, nyår och speciellt när man tar studenten! Använda endast en gång!!! Byxans storlek är 32/32 och kavajens storlek är 48! Vid frågor skriv gärna till mig😁!!
Svart kostym med kavaj och byxor - Säljer en klassisk svart kostym med kavaj och matchande byxor. Kavajen har två knappar framtill och en bröstficka, samt en blåvit randig näsduk i bröstfickan. Perfekt för formella tillfällen.
Kostym kavaj herr - **Nästan ny kostymkavaj till försäljning!** Säljer en nästan oanvänd kostymkavaj som endast använts en gång. Den är i utmärkt skick och redo att bäras för olika tillfällen  Kontakta mig för mer information eller för att köpa den direkt! Storlek :58
Svart kostym med kavaj och byxor - Stilren svart kostym med tvåknäppt kavaj och matchande byxor. Jätte bra skick och har använts 1-2 gånger. Modellen är 175 cm och 65 kg. Säljer för att den är liten.
Beige kostym med kavaj och byxa - Stilren beige kostym med klassisk kavaj och matchande byxa. Kavajen har två knappar, smala slag och fickor med lock. Passformen är slim och tyget är lätt, perfekt för ljusare säsonger. Snygg och enkel design som ger en fräsch look.
Mörkblå kostym med kavaj och byxor - Säljer en klassisk mörkblå kostym med matchande kavaj och byxor. Kavajen har två knappar framtill, fickor med lock och en slät passform. Byxorna är raka och stilrena. Storlek på byxor 30x30, storlek på kavaj 44 regular.
Svart kostym med kavaj och byxor - ‼️BILLIGARE VID SNABB AFFÄR‼️Elegant svart kostym med en stilren kavaj och matchande byxor. Kavajen har två knappar och klassiska fickor, perfekt för formella tillfällen och bal. Byxorna har en rak passform och bälteshällor.
Mörkblå kostym med kavaj och byxor - Säljer en stilren mörkblå kostym med matchande kavaj och byxor. Kavajen har klassisk passform, två knappar framtill och fickor med lock. Perfekt för formella tillfällen som bal eller student.
Kostym byxa + kavaj
Kostym byxa + kavaj - 0 Kostym byxa + kavaj - 1

Kostym byxa + kavaj

Storlek: 48
Kategori: Kostymer
Märke: Dressmann
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mycket bra skick,användes en gång bara

Elizabeta
Elizabeta
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kostymer
Visa alla
Kappa - Svart kappa fr.Mexx st 42
herr student kavaj hel ny st M - köpt för 1100kr
Kavaj  - Jätte fin kavaj
Overshirt - Skitsnygg rutig overshirt/skjorta. Älskar den och har använt den en hel del, men sparsamt. Säljer den då den inte kommer till användning längre💗
Kavaj /blazer från zara - Säljer denna croppade kavajen/ blazern från zara💗 köpt för 900kr, använd en gång
Kavaj  - Snygg kavaj
Svart vit randig kavaj kappa - ☀️FÖRST TILL KVARN☀️ Denna älskade långkavajen är från soyaconcept. Svart med tunna vita ränder. Sitter fint med elegant rak form & lite stretch i tyget, mjuk & lagom tyg, inte för tjock eller tunn. Strl S. Vill bli av med ASAP.