Alla kategorier > Mode > Kläder > Kostymer
Kavaj
Kavaj - 0 Kavaj - 1 Kavaj - 2

Kavaj

Storlek: S
Kategori: Kostymer
Märke: Pull & Bear
Färg: Beige
Skick: Nytt skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fin men förliten

Tilde Vånsjö
Tilde Vånsjö
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kavaj - Kavaj
Kavaj - Jättefin kavaj
Kavaj  - Beige kavaj, väldigt snygg har lite defekter men inget man märker av ☺️
Kavaj  - Jättefin kavaj som jag säljer då den inte kommer till användning!☺️
Kavaj  - Fin enkel kavaj! Använts några gånger men fortfarande fin och ej sliten! Nu rätt så skrynklig men har ej använt den på flera år! Vid köp självklart kommer jag strycka och fixa till den⭐️
Kavaj - Säljer då den inte kommer till användning. Använd endast en gång. Jätte snygg att ha på sig med klackar, en kjol eller en klänning vid speciella tillfällen! Den har inga defekter eller slitage.
Kavaj  - Kavaj från espirit i fint begagnat skick
Kavaj  - Kavaj från stradivarius i strl XS, men väldigt oversized så passar de flesta storlekar. Kan användas både som kavaj och som jacka. Använd en gång så i nyskick!
Andra annonser från Kostymer
Visa alla
Mörkblå kostym med kavaj och byxor - Säljer en stilren mörkblå kostym med matchande kavaj och byxor. Kavajen har klassisk passform, två knappar framtill och fickor med lock. Perfekt för formella tillfällen som bal eller student.
Blazer/Kavaj - En svart Blazer/Kavaj i helt nytt skick. Sitter super fint på i storlek XS ifrån Zara. Finns även en knapp vid midjan så går att ha bägge öppen eller knäppt.
Kavaj - Bläck - Helt ny kavaj från Bläck, aldrig använd. Storlek 46 (passar S)
Orange rutig kavaj från Pendleton - Säljer en orange/rosa kavaj från Pendleton med rutigt mönster och knappar framtill. Kavajen har en liten hål i tyget (se bild). Köpte på rea i USA men kom aldrig till användning. Ordinarie pris var $280 men jag köpte den för $20. Storlek 4 (motsvarande S) och säljer för 50kr.
Grå kostym från Tiger of Sweden - Säljer en klassisk grå kostym från Tiger of Sweden i storlek 48 S passform. Kostymen består av en kavaj med två knappar och matchande byxor. Perfekt snitt och stilren design, passar utmärkt till formella tillfällen.
Mörkgrå kostym från Bläck - Säljer en stilren mörkgrå kostym från Bläck i storlek 48. Kostymen består av en klassisk kavaj med två knappar och matchande byxor. Materialet är en blandning av ull och polyester, vilket ger en snygg och bekväm passform.
Svart randig kostym från SIR - Säljer en klassisk svart kostym från SIR med diskreta ränder. Kavajen har två knappar och raka fickor. Byxorna matchar kavajen och har samma randiga mönster. Kostymen är tillverkad i ullblandning och passar perfekt till formella tillfällen.