Alla kategorier > Mode > Kläder > Kostymer
Kostymbyxor från Vero Moda
Kostymbyxor från Vero Moda - 89 Kostymbyxor från Vero Moda - 90 Kostymbyxor från Vero Moda - 91

Kostymbyxor från Vero Moda

Storlek: XXS
Kategori: Kostymer
Märke: VERO MODA

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Aldrig använda kostymbyxor i storlek XXS🥰

Julia
Julia
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svarta kostymbyxor från Vero Moda - Säljer nu svarta kostym byxor ifrån vero Moda och dem är high waist och är raka i benen och de är storlek 36 på dem
Svarta kostymbyxor från Vero Moda - Säljer ett par svarta kostymbyxor från Vero Moda med klassisk rak passform och midja med hällor för bälte. Byxorna har dragkedja och knapp framtill och är tillverkade i ett mjukt material som känns bekvämt hela dagen.
Vero Moda Blazer - Helt oanvänd blazer, lappen kvar!
Svart kavaj från Vero Moda - Säljer en stilren svart kavaj från Vero Moda i storlek 34 Kavajen har en klassisk design med dubbelknäppning och två fickor framtill. Perfekt för både vardag och fest!
Vero Moda blazer - En svart blazer från Vero Moda i storlek 36. Använd men i god skick! Frakt tillkommer.
Vero Moda svart kavaj, storlek 36 - Svart kavaj med en knapp och fickor fram. Kavajen är figursydd och har en snygg passform.  Klassisk kavaj med enknäppning och figursydd passform. Kavajen har spetsiga slag och markerade axlar. Fickor fram.
Andra annonser från Kostymer
Visa alla
Vita kostymbyxor - Vita kostymbyxor som ej är stretchiga men är såååå fina. Storleken är väldigt stor då jag köpte den i storleken XS och den passar på S/M
Blazer - Superfin svart figursydd blazer. Storlek uk 6 (xs), sitter fint på mig som vanligtvis är en s. Säljes då den tyvärr aldrig har kommit till användning.
Kavaj från Zara - Snygg och stilren kavaj från Zara, storlek 38
??? - Gav dåligt omdöme för jag inte hann svara honom
Vintage blazer - Apres-toi märke, 80-talets blazer med silver knappar
Kavaj marin blå  - Super snygg kajan i nyskick st 36