Alla kategorier > Kostymer
Croppad kavaj
Croppad kavaj - 89 Croppad kavaj - 90 Croppad kavaj - 91

Croppad kavaj

Storlek: M
Kategori: Kostymer
Märke: Zara
Färg: Brun

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super snygg croppad kavaj från zara. Använd vääääldigt sparsamt. Köpare står för frakt 💗

Elin Håkansson
Elin Håkansson
(10)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kostymer
Visa alla
Beige kostym från H&M, strl 146 - Säljer en stilren beige kostym från H&M i storlek 146. Setet består av en kavaj med knappstängning och två fickor samt matchande kostymbyxor med fickor och hällor för bälte. Materialet är linneblandning med slät insida i syntet. Perfekt för dig som gillar klassisk look.
Svart väst från J.Lindeberg Denim - Klassisk svart väst från J.Lindeberg Denim med djup v-ringning och knäppning framtill. Västen har två fickor fram och är helfodrad med slät insida. Perfekt att styla över en skjorta eller t-shirt.
Svart kostym med väst och näsduk - Snygg svart kostym med matchande väst och näsduk med diskret mönster. Kavajen har två knappar, spetsiga slag och fickor framtill. Västen har tre knappar och ett elegant mönster. Perfekt för formella tillfällen. För barn som är 10 år gamla. Använd bara ett gång.
Afghansk traditional klädes set med väst och byxor - Säljer en unik väst med färgglatt broderat geometriskt mönster i rött, grönt, blått och gult. Västen har svarta kanter och är ärmlös, perfekt för att ge din outfit en traditionell och färgstark touch. Inklusive byxor och toppen. För barn/pojkar som är 9-11 år gammal. Oanvänd.
Mörkblå kostym med kavaj och byxor - Säljer en stilren mörkblå kostym med matchande kavaj och byxor. Kavajen har klassisk passform, två knappar framtill och fickor med lock. Perfekt för formella tillfällen som bal eller student.
Dam Kavaj - Dam kavaj oanvänd.
Kostym från hm - Fin stilren kostym ifrån hm som passar till fina middagar. Samt utekvällar.
Morris Heritage kavaj - En fin kavaj från morris heritage. Nypris 4700kr