Alla kategorier / Mode / Väskor / Kuvertväskor
Svart paljettkuvertväska
Svart paljettkuvertväska - 0 Svart paljettkuvertväska - 1

Svart paljettkuvertväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Kuvertväskor
Färg: Svart
Skick: Bra skick

120 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygg svart kuvertväska täckt med glittrande paljetter och ett kort handtag. Väskan har en rektangulär form och stängs med dragkedja i silverfärg. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med! Materialet är tyg täckt av paljetter.

Raneem
Raneem
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Röda sandaletter med strassdetaljer - Snygga röda sandaletter från Soda med fyrkantig tå, smala remmar dekorerade med glittrande strass och transparenta detaljer. Skorna har höga klackar och tunna snörband som kan lindas runt vristen. Perfekta för att sticka ut och ge en extra touch till outfiten.
Koboltblå pumps från H&M - Snygga koboltblå pumps från H&M med öppen tå och smal klack. Skorna har en elegant ankelrem med guldfärgat spänne och är tillverkade i mockaimitation. Perfekta för att lyfta vilken outfit som helst.
Silvriga pumps med strass och plexiklack - Glittriga pumps i silver med spetsig tå, transparenta detaljer och dekorativa strass på ovandelen. Klacken är i plexiglas med fyrkantig form. Perfekta för dig som vill sticka ut med en trendig och glamorös look.
Nike Air Max 270 svarta/guld sneakers - Nike Air Max 270 sneakers i svart med guldiga detaljer och loggor. Skorna har en luftig mesh-överdel, synlig Air Max-dämpning i hälen och klassisk snörning. Snygg och sportig design som sticker ut med sina guldaccenter.
Beige sandaler med glitterdetalj - Säljer ett par stilrena beige sandaler från Excellence med fyrkantig tå och smala remmar, varav en med glitterdetalj. Klackarna är blockformade och remmarna är i syntetmaterial. Perfekta för dig som gillar en clean look med lite extra bling.
Svart kuvertväska med paljetter - Snygg svart kuvertväska täckt med glittrande paljetter och silverfärgad dragkedja. Väskan har en stilren rektangulär form och ett kort handtag upptill. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med extra bling.
Blått gosedjur flodhäst med rosett - Mysig blå flodhäst som gosedjur med långa ben och små rosa detaljer på nos och öron. Den har en söt ljusrosa rosett runt halsen och är tillverkad i mjuk plysch. Perfekt att krama eller ha som dekoration i rummet.
Liknande annonser
Visa alla