Alla kategorier / Mode / Väskor / Kuvertväskor
Svart quiltad Smink väska
Svart quiltad Smink väska - 0 Svart quiltad Smink väska - 1

Svart quiltad Smink väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Kuvertväskor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

95 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygg svart smink väska med quiltat mönster i chevronstil. Väskan har dragkedja med guldfärgad detalj och är tillverkad i ett mjukt tygmaterial. Perfekt för att bära det viktigaste när du vill ha en stilren look.

Säljer
Säljer
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart mössa Peak Performance - Snygg svart mössa från Peak Performance med uppvikt kant och diskret logotyp framtill. Klassisk och enkel design som passar till det mesta. Tillverkad i mjukt material som håller dig varm under kalla dagar.
Mickey Mouse plånbok med axelrem - perfekt för att förvara din telefon när due ute eller dina kort.
Ljuslila ryggsäck med fluffigt hjärta - Supergullig ljuslila ryggsäck med ett stort fluffigt lila hjärta på framsidan. Väskan har justerbara axelremmar och är gjord i ett slätt konstlädermaterial. Perfekt för dig som gillar söta detaljer och pastellfärger.
Ultra Pro toploader 3x4 25-pack - Säljer ett 25-pack Ultra Pro 3x4 tum tjocka toploaders för samlarkort. Perfekt för att skydda och förvara dina favoritkort. Transparent hårdplast med plats för 100pt kort. Smidig förvaring för dig som samlar eller byter kort.
Genomskinliga kort sleeves med hjärtan - Säljer ett paket genomskinliga plast sleeves för samlarkort, dekorerade med holografiska hjärtan och små cirklar längst ner. Perfekt för att skydda dina favoritkort. Materialet är plast och de är genomskinliga med skimrande detaljer.
 svart handväska - Snygg svart handväska med ikoniskt monogrammönster och bred axelrem med logotyp. Väskan har ett stort guldfärgat  framtill och detaljer i läder. Perfekt accessoar för dig som gillar lyxiga designer och statement-detaljer.
Vita små franslim hållare i plast påse - Säljer lim hållare för er som gör förlängning fransar!
Fransar - Fransar för dig som vill träna göra frans förlängning på andra! har bara använt 2 gånger och de är bra!
DAIFIYAN mixade fransar 0.10D - Mixade lösögonfransar från DAIFIYAN i svart, med olika längder från 9mm till 13mm och tjocklek 0.10D. Perfekta för fransförlängning och volymfransar. Kommer i en praktisk plastask med blommigt mönster. Har bara använt 2 gånger!
Frans spegel - En frans spegel för er som ska göra eller gör fransar! Den är jätte bra och visar ingen repa eller smuts
Liknande annonser
Visa alla