Alla kategorier > Mode > Väskor
Svart skinnväska
Svart skinnväska - 89 Svart skinnväska - 90

Svart skinnväska

Storlek: -
Kategori: Väskor

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Två guldbollar i mitten

Marina Jönsson
Marina Jönsson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Skinnväska  - Äkta skinnväska. Använd 1 gång så i väldigt bra skick.
Svart skinnväska med kedja - Snygg svart skinnväska med en cool kedja som axelrem. Väskan har en dragkedja och en unik silverdetalj i form av vingar på framsidan. Perfekt för att ge din outfit en edgy touch. Köpt på Plick så vet inte ny pris, mitt pris 1000
Svart skinnväska med dragkedja - Säljer en snygg svart skinnväska💗
Skinnväska - Svart skinnväska, helt oanvänd.
Skinnväska - Jätte fin skinn väska i toppen skick
Svart skinnväska från Tiger of Sweden - Stilren svart handväska i äkta skinn från Tiger of Sweden. Inget är sönder och inga skador men skulle behöva en uppfräschning eller polering. 30x40
Svart Liten skinnväska  - Svart skinnvästs med silvriga detaljer bra skick!
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Gucci brun axelväska  - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har detaljer i brunt skinn, guldfärgad logga och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och kommer med originalpåse och tags.
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Beige handväska från Stella McCartney - Trendig beige handväska från Stella McCartney med kedjedetaljer i guld och rund logotypbricka. Väskan har en mjuk struktur och kedjehandtag som ger en cool och modern look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit👏👏💓🥰🥰🥰
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto