Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - Snygg liten väska, bra skick! Köparen står för frakten men kan även mötas upp i Uppsala, Knivsta eller Sigtuna. Tveka inte att fråga mig om något!
Väska  - Säljer nu min så fina stella väska, den är i väldigt bra skick💓köpte den för 9200 kr om ni har nån fråga är de bara att kontakta mig💓
Väska - En fin väska som är en aning hård i materialet. Väldigt fint skick. Står att den är från mgi london.
Väska  - Väska med långt band! Och har silver detaljer. Bandet är lite snött och därför säljer jag den billigt annars bra sick
Väska  - fin väska från Kappahl. Köpt 399 säljer för 100kr+frakt💕
Väska - Väska sparsamt använd, säljer pågrund av ingen användning. Köparen står för frakt💕💕
Väska - Naturvit väska med färgglada ränder på, ca. 40cm bred och 40cm hög i utplattat läge (men blir mer avlång när man har den på sig). Bra storlek för stranden!
Väska - .
Väska
Väska - 89

Väska

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Väskor

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Aldrig använd ,en axel väska eller om det kallas handväska

PiaFia
PiaFia
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart handväska från ATP Atelier - Säljer en stilren svart handväska från ATP Atelier. Väskan är i mycket bra skick med några enstaka ytliga repor💖
Rosa bottega liknande väska - Så fin väska som tyvärr inte kommer till användning. Lånad bild så skriv gärna för egna. Jag har tagit av bandet men det går såklart att sätta på igen 💕💕
Vit handväska  - Snygg vit handväska
RESERVERAD !!! - Jättefin off-white handväska med små änglavingar på framsidan🪽Hade behållt den själv om jag inte redan hade en väska </3
Svart quiltad handväska från Miu Miu - Säljer en svart quilt busig handväska från Miu Miu i skinn med guldiga detaljer och logga framtill. Väskan har ett vadderat handtag, dragkedja upptill och avtagbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med lyxig känsla.
Flätad svart väska - Flätad väska som är helt ny!
Balenciaga citybag väska - Säljer nu min sjukt snygga balenciaga citybag!! köpt för ett par år sedan på vestarie så äktighetskontrollerad!! 💕💕💓
Balensiaga liknande väska  - Säljer min vintage Balensiaga liknande väska då den inte kommer till användning. Hängsmycket ingår.