Alla kategorier > Mode > Väskor
Prada Galleria Saffiano medium
Prada Galleria Saffiano medium - 89 Prada Galleria Saffiano medium - 90 Prada Galleria Saffiano medium - 91

Prada Galleria Saffiano medium

Storlek: Medium
Kategori: Väskor
Märke: Prada
Färg: Svart

12000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fantastiskt fin Prada väska i fint skick. Axelremmen ouppackad. Kvitto och dustbag samt Certifikat

Maria Antholm
Maria Antholm
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Prada Saffiano plånbok  - Säljer nu min  ”Prada Saffiano Large Leather Wallet” som är alltså den stora modellen. Jag har mest haft den liggandes hemma så den är i nästintill nyskick. Allting följer med, såsom påse, kvitto, certifikat / äkthetsbevis, låda, mm…. Även korthållaren medföljer, som går att sätta fast i plånboken eller tas av och användas separat. Plånboken är köpt för 7200 kr och säljes för 4000kr. Pris kan diskuteras vid snabb affär.
Prada Saffiano - Leather shoulder bag - Finns inte längre tillgängliga med läderrem och har därför ökat i pris.  Höjd: 16 cm Bredd: 23,5 cm  Längd: 6,5 cm
Prada Galleria bag - Super fin Prada Galleria bag i så fint skick, ända skavanken den har är på ena kanten, en ytlig skavank, kommer med axelrem, självklart äkta, skriv för mer info (Fler bilder skickas om så beviljat)
Prada portfölj, Saffiano Travel - Snygg, klassisk mörkbrun portfölj i kalvskinn från Prada. Perfekt för laptop och dokument. I mycket gott skick, så gott som ny, inga skador eller repor.  Modell Saffiano Travel, färg Caffé.  Inköpt på Pradabutiken i Stockholm. Äkthetsintyg medföljer. Nypris ca 16.000:-
Prada Saffiano Leather Wallet  - Saffiano plånbok i skinn från Prada. Denna är oanvänd då tanken var att min pappa skulle få den i födelsedagspresent. Finns nu ute online för 4560:-. Mitt pris: 3560:- prutat och klart. Färgen är i Pradas klassiska box, Dark navy blue samt svart (se bilder).
PRADA Saffiano leather shoulder bag - 1BD217VOUONZVF068Z Condition: like new The original price: 25000 SEk
Prada väska in pelle saffiano Nero - En supersnygg fannypack väska som funkar till allt, inköpt på Prada på Birger Jarlsgatan i år den  21/5-22 så endast 3 månader gammal, och är i toppen skick. Säljer pågrund av att jag har 2 andra och denna används inte ofta.  Nyskick med kartong, dustbag, kvitto, äktahetsintyg! Endast seriösa tack! Finns i Stockholm. Nypris 10,900kr. Funkar för både killar och tjejer! (Prioriterar seriösa och snabb affär kan jag tänka mig gå ner i pris)
PRADA VÄSKA - Säljer min svarta Pradaväska! Köpt på Vestiare Collective för 5500 kr och har äkthetsbeviset kvar eftersom jag fick en liknande väska i julklapp precis efter jag köpte denna! Kommer med dustbag 💗Finns fler bilder på den men fick inte plats så hör av er!
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart Zadig & Voltaire handväska - Säljer en svart sunny bag från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dubbla dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och avtagbar axelrem, samt den ikoniska loggan i metall på framsidan. Perfekt storlek för det viktigaste. Köpt för 5000kr och är ganska andvänd, men ändå i ett väldigt bra skick. Kommer även med Zadig & Voltaire påsen som visas på bilden. Detta har varit min älsklings väska länge och jag lovar er man får plats med ALLT I DEN!!
By malene Birger väska - Snygg svart kuvertväska från By Malene Birger. Väskan är använd ett fåtal gånger och är fortfarande i mycket bra skick. Inköpspris: 900 kr. Säljer för 700
Malene Birger Väska  - Stilren kuvertväska i svart och beige med ett grafiskt rutmönster. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i guld. Perfekt att bära till middagen eller när du vill ha med det viktigaste.
svart hand väska - säljer denna väska då den inte kommer till användning. första bilden är lånad, de andra egen tagna!! kontakta vid frågor ❤️❤️
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Svart bucket väska HM - Nyskick💗
Valentino väska med kedjehandtag - Snygg svart väska från Valentino med silverfärgade kedjehandtag och dekorativ V-detalj framtill. Väskan har en elegant tofs i metall och är tillverkad i skinnliknande material. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Köpt från Valentino, använts ett par gånger 🖤
Brun Marc Jacobs handväska - Säljer en snygg brun handväska från Marc Jacobs i mjukt skinn. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en dekorativ metallbricka framtill. Fint skick och super gullig.