Alla kategorier > Mode > Väskor
Svart axelremsväska från EA7
Svart axelremsväska från EA7 - 0

Svart axelremsväska från EA7

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min EA7 väska finns justerbar rem själva väskan är 20cm hög hör av er av intresse.

Anton Kumlin
Anton Kumlin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart axelremsväska  - Väskan är i mycket bra skick, men kommer inte till användning. För fler bilder skicka ett meddelande
Svart axelremsväska - En svart axelremsväska med flera fack och dragkedjor. Bandet är inte justerbart. Det är antingen skinn eller läder men jag är inte säker.
Svart axelremsväska  - Jättefin svart liknade ysl väska, den rymmer mycket saker har även ett litet fack inuti💞silver detaljer, inte avtagbara band!!!
Svart axelremsväska  - stilren svart axelväska från ZACK. Väskan har en justerbar axelrem och flera praktiska fack, inklusive ett med dragkedja på baksidan. Liten - rymmer mobil nycklar och sånt
Svart axelremsväska  - Säljer denna söta svarta axelremsväskan i faux läder från Glitter. Finns även ett låst fack inuti väskan. Även en nyckelring ingår som går att ta bort.  Dm om mått.
AXELREMSVÄSKA - Nätt axelremsväska från H&M
Axelremsväska svart - Mått: Brädd 25cm, höjd 16cm, axelrem 88cm Sicket är mycket bra och har endast andvända få antal ggr💕
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Väska  - Väska med kedja
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Clutch  - Säljer denna fina clutch som är rosa och guld! Perfekt storlek och helt perfekt för alla lägen!!❤️❤️❤️
Vintage grå axelväska med bältdetalj - Snygg grå axelväska i syntetmaterial med coola bältdetaljer och silvriga nitar. Väskan har en böjd form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha en unik accessoar till din outfit. Lite stilage men det är en självklarhet då väskan är vintage.
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Väska  - Helt ny
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.