Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning By Malina - Jättefin mintgrön beachklänning från By Malina. Materialet är tunt och skönt. Använd 🌼
By Malina klänning  - Säljer pgv att den inte kommer till användning. Den är knappt använd och går inte att få tag på längre.
By Malina klänning - Super fin klänning från By Malina i ljus grön/mint grön🫶🏼 Endast använd en gång o i jätte bra skick🤍pris kan diskuteras
By malina klänning  - By Malina klänning i modell Liona, slutsåld och finns inte kvar🫶🏼 den är i super bra skick endast använd en gång💕💕
By malina klänning - By malina klänning storlek XL
By Malina klänning  - Vit klänning i spets med flera lager av volanger. Den har en v-ringad design och korta ärmar. Använd en gång, prislapp finns kvar (köpt för 3000)
By Malina klänning 💕 - Säljer denna jättefina klänningen då den inte har kommit till användning och är lite för stor för mig ❤️Jättefin färg, lite blå/gråaktig skulle jag säga! I jättefint skick. Hör av er om ni har frågor!💕💕
By Malina klänning
By Malina klänning - 89 By Malina klänning - 90 By Malina klänning - 91

By Malina klänning

Storlek: Xs-m
Kategori: Klänningar
Märke: by malina
Färg: Grön

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin by malina klänning i färgen pistachio. Använd 2/3 gånger men tyget har gått sänder lite vid dragkedjan men inget som synd när man har på sig den! Storlek S🥰 Nypris 2499 men säljer för 500!!

Engla
Engla
(40)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Gul klänning - Säljer denna extremt söta fest blusen då den är lite liten för mig. Står ingen storlek men skulle säga den passar xs- s!
Vit plisserad kortklänning med volang -  Sjukt eftertraktad och populär klänning från Zara 💓Så så fin att ha på studenten!! 💓 första bilden är min egna, kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp💓💓
Vit spetsklänning med puffärmar - Superfin vit kort klänning med broderade spetsdetaljer och puffiga långärmar. Klänningen har smockad midja och volangkant nertill samt vid ärmslut. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Vit blommig klännng med spets - Superfin vit kortklänning med blommigt spetsmönster och transparenta långärmar. Klänningen har v-ringning och volangdetaljer, perfekt för somriga tillfällen. Snygg och luftig passform som känns både trendig och romantisk. Superfin studentklänning som är använd endast 1 gång❣️
Klänning  - Väldigt populär Maje klänning i storlek 34 som är slutsåld. Köpt för 3.400kr i butik i Stockholm, har kvittot. Jag på bilderna är 164cm. Använd fåtals gånger💞
Vit offshoulder volangklänning - Säljer en söt vit kortklänning med offshoulder och flera lager volanger. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Klänningen har en luftig passform och är ärmlös, vilket ger en fräsch och trendig look.
Klänning - säljer denna klänning då den aldrig kom till användning, helt oanvänd och lappen är kvar 💝