Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Halloween Hawaii
Halloween Hawaii  - 89 Halloween Hawaii  - 90

Halloween Hawaii

Storlek: S-M
Kategori: Klänningar

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin skön Hawaii klänning, perfekt för halloween👻 överdelen är extremt stretchig så passar xs-m.🌸

Nadja
Nadja
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Hawaii klänning - Säljer denna super gulliga klänning då den tyvärr inte kommer till användning. Som ny och perfekt till sommaren💕
Bo Peep Halloween costume  - Söt Bo Peep-inspirerad kortklänning i vitt med rosa detaljer och volanger. Klänningen har smala axelband, snörning framtill och spetsdetaljer. Ingår även matchande huvudbonad. Perfekt för temafest eller maskerad!
Halloween kostym - Doktor dräkt aldrig använd  Köpt för nått år sen  Storlek s
Dalmatin klänning, halloween? - Korsettklänning med dalmatinmönster, lång dragkedja i ryggen. Har använt en gång på halloween i skolan så är väldigt fint skick
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Ljusgul långklänning med v-ringning - Gul super fin satinklänning, aldrig andvänd och prislappen är kvar! Säljer den pga jag valde en annan balklänning obs bilden är lånad men skriv så skickar jag fler
Poncho klänning - Säljer denna slutsålda klänningen från Nelly! Endast testad
Vit axelbandslös volangklänning - Söt vit kortklänning med smockad överdel och axelbandslös design. Kjolen har dubbla volanger i broderad bomull som ger en romantisk känsla. Perfekt för sommarens alla tillfällen.
Vit prickig kort klänning Zara - Supersöt vit kort klänning från Zara med svarta prickar, breda axelband och lätt rynkad kjol. Klänningen har en feminin v-ringning med liten twistdetalj framtill och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt.
Söt blommig klänning - Säljer denna sååå söta långa blommiga klänningen som är perfekt till midsommar!!💐💐💕💕💕
Vit blommig kortklänning med volang från Zara - Säljer en söt vit kortklänning med små blommor i blått och lila i storlek S från Zara. Klänningen är aldrig använd men har tyvärr inte prislappen kvar, jag köpte den på vinted för några veckor sedan och hon hade aldrig använt klänningen och den har inte kommit till användning för mig heller (kan se använd ut på bilden men den är bara lite skrynklig)💕💕
Grön blommig långklänning med v-ringning från ADOORE - Snygg långklänning i grönt med blommigt mönster och v-ringning från ADOORE. Klänningen har långa, vida ärmar och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig look. Klänningen är endast använd 1 gång! Den är i storlek 38 men är liten i storlek!