Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Paljettklänning - Skitsnygg paljettklänning från Nelly. Oanvänd med lappar kvar. Tajt passform och vaddering på axlarna
Snygg paljettklänning  - Snygg paljettklänning, i använt men fint skick. Dragkedjor baktill, upptill och nertill och har öppen rygg.
Svart paljettklänning  - Säljer en svart kort paljettklänning från Oneness i storlek S. Klänningen har långa ärmar, v-ringning i ryggen och är täckt av glittriga paljetter som ger en riktigt snygg look🖤liten i storleken.
Svart lång paljettklänning - S - Supersnygg svart långklänning med tunna axelband, djup v-ringning och öppen rygg. Klänningen är täckt av glittriga paljetter och har en elegant, figurnära passform. Perfekt för dig som vill sticka ut och glänsa. Den är super bekväm och stretchig använd 1 kväll
Paljettklänning
Paljettklänning - 89 Paljettklänning - 90

Paljettklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna super snygga paljettklänning Använd vid ett tillfälle. Nypris 319kr Säljer en likadan i silver❤️

moalinnas
moalinnas
(11)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit kort prickig sommarklänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utsvängd passform och markerad byst, perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt och luftigt material som känns skönt mot huden.
Gul klänning - Säljer denna extremt söta fest blusen då den är lite liten för mig. Står ingen storlek men skulle säga den passar xs- s!
Ljusgrön volangklänning med puffärmar - Supersöt ljusgrön kortklänning med volangkant och puffiga axlar. Klänningen har en lös passform och är ärmlös med breda axelband och en stor krage. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Vit blommig klännng med spets - Superfin vit kortklänning med blommigt spetsmönster och transparenta långärmar. Klänningen har v-ringning och volangdetaljer, perfekt för somriga tillfällen. Snygg och luftig passform som känns både trendig och romantisk. Superfin studentklänning som är använd endast 1 gång❣️
Klänning - säljer denna klänning då den aldrig kom till användning, helt oanvänd och lappen är kvar 💝
Rosa klänning - Jättefin superrosa klänning från VILA i storlek 34, har sytt om den så den är lite kortare🩷Jag är 160 cm för referens. Går att ha som jag har med oneshoulder men också off shoulder!
Vit spetsklänning med puffärmar - Superfin vit kort klänning med broderade spetsdetaljer och puffiga långärmar. Klänningen har smockad midja och volangkant nertill samt vid ärmslut. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Klänning  - Väldigt populär Maje klänning i storlek 34 som är slutsåld. Köpt för 3.400kr i butik i Stockholm, har kvittot. Jag på bilderna är 164cm. Använd fåtals gånger💞