Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning med blommönster 🌺
Klänning med blommönster 🌺 - 89 Klänning med blommönster 🌺 - 90 Klänning med blommönster 🌺 - 91

Klänning med blommönster 🌺

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Orange

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klänningen är i storlek 34. Plagget har bara använts en gång och är därmed i jätte bra skick! 🌺

Niki
Niki
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Hibiskus klänning  🌺  - Hawaii inspererad Y2k klänning. Söt till sommaren, använd ett fåtal gånger
Långärmad klänning🌸🌺 - Fin långärmad klänning, i storlek 36, i mycket bra skick och utan några defekter! 💕🌸☀️
Sommarklänning blommönster - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i ljusa toner av rosa, orange och gul. Trevartsärmad och luftigt material. Passar Xs och S klänningen är i nyskick.
🌺Fin sommar klänning från hm🌺 - Säljer min jättefina sommarkläning i storlek 38 då den är lite kort och liten på mig🌺 fint skick. Frakt ingåt inte i priset men kan även mötas i kalmar🥰
Blåvit långklänning med blommönster - Säljer en somrig långklänning med tunna axelband och v-ringning. Klänningen är vit med stora blå blommor och blad i ett härligt mönster.  Öppen rygg. Materialet känns lätt och luftigt, perfekt för varma dagar. Passformen är loose och klänningen har en avslappnad siluett. Jätte skön och super fin! Inte fått användning för!
Sommarklänning☀️🌸🌺 - Säljer denna superfina klänning, i storlek XS, då den inte längre kommer till användning. I mycket bra skick utan några defekter! Hör av dig vid minsta fråga eller fundering📩😇🌺
Vit spetsklänning med blommönster - Säljer en vit kortklänning i spets med blommigt mönster och rundad halsringning. Klänningen är ärmlös och har fina spetsdetaljer längs nederkanten. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Gul spetsklänning med blommönster - Snygg gul kortklänning med tunna axelband och vacker spets i blommönster. Klänningen har en omlottliknande överdel och dekorativa kanter. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en fräsch och färgstark look. Använts en gång och köpt från H&M. OBS! Dragkedjan är seg och svår att dra upp, men den går att stänga upp öppna! Måste använda rätta knycken bara✨
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Ljusgul balklänning 💛 - Elegant ljusgul långklänning i glansigt material med smala axelband och v-ringad front. Klänningen har öppen rygg med snygg snörningsdetalj. Endast andvänd en gång, kan behöva tvättas då det kan vara lite smutsigt nertill💕Pris kan dissekeras!
Svart prickig kort klänning - Säljer en svart kort klänning med vita prickar. Klänningen har jag sytt om själv men med inspiration från en klänning från Zara! Hör av er om ni har några frågor💞🌸
Vit plisserad klänning med volang - Populär och eftertraktad klänning från Zara! 💓💓 perfekt till student eller liknande!
Studentklänning showpo - Kort vit klänning med djup v-ringning och puffiga trekvartsärmar. Klänningen har en markerad midja och struktur i tyget som ger en exklusiv känsla. Använd men har inge som helst tecken på att den använts. Säljer då jag köpte den för att ha den som studentklänning men nu har hittat en annan. Den är i storlek 35 men skulle säga att den lägger sig väldigt fin även fast man har 34.
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Vit plisserad klänning från Zara - Supersöt vit kortklänning från Zara med plisserad design och stora volangärmar. Offshoulder-modell som ger en trendig look. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Tillverkad i ett lätt och luftigt material.
blommig klänning - bra skick! 🌸passar xs-m
Vit plisserad kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med plisserat tyg och stora volangdetaljer vid axlarna. Klänningen har en luftig och flowy passform, perfekt för varma dagar. Ingen synlig branding. Passar dig som gillar statement-ärmar och romantisk stil.