Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning med design
Klänning med design  - 89 Klänning med design  - 90

Klänning med design

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Färg: Guld

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Färgen är guldig och det finns ett svart mönster tillsammans med en svart blomma som kommer vid bröstet. Den är i 38. Finns i värsta Stockholm.

LA
LA
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
ASOS Design klänning.  - Helt ny, oanvänd.
Guldig klänning, Emmy design  - Jättefin guldig klänning i skönt material. Storlek 38.  Modellen på bilden är 173 cm och har storlek 38 i de flesta andra kläder. Aldrig använd. Vi har lagt ner vår klänningsbutik och säljer ut. Ny pris är 2000-3000kr
Guldig klänning, Emmy design  - Jättefin  guldig klänning i skönt material. Storlek 42.  Modellen har samma klänning S38 Modellen på bilden är 173 cm och har storlek 38 i de flesta andra kläder. Aldrig använd. Vi har lagt ner vår klänningsbutik och säljer ut. Ny pris är 2000-3000kr
Svart långärmad klänning Design S - Svart populär topp från Design S i storlek XS/S. Toppen har en snygg knytning framtill som ger en cool touch och v-ringad hals. Passformen är normal och materialet känns mjukt och stretchigt. Mycket gott skick! Skriv för fler bilder.
Design by Amor klänning  - Superfin klänning från det svenska märket design by Amor. Endast testad en gång och säljer eftersom den var för stor.
Beige designer guess klänning - Aldrig använd, endast testad
Olivgrön klänning med omlott-design - Vintage 50-tals klänning från Sellpy! Utmärkt skick men passar tyvärr inte mig, kan inte dra upp dragkedjan på sidan vid midjan helt. Passform: XS/S. Jag bär vanligtvis M.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Superfin till sommaren❣️❣️
Prickig klänning  - Drömmig figursydd klänning med polka dots och vida armar, adoore inspirerad klänning✨
Blommig omlottklänning i orange och rosa - Säljer en kort omlottklänning med blommigt mönster i orange, rosa och vitt. Klänningen har v-ringning, volangdetaljer och långa ärmar med lätt puff. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Vit långklänning med volanger - Säljer en vit långklänning med tunna axelband och flera lager volanger. Klänningen har öppen rygg och en romantisk, flowy siluett som passar perfekt till sommaren. Perfekt för dig som vill ha en elegant och luftig look.
Vit plisserad kortklänning med volang - Så fin och eftertraktad klänning från Zara! Säljs inte längre, endast använd vid 1 tillfälle! Storlek xs💕
Orange volangklänning asos - Superfin orange kortklänning med volanger och djup v-ringning. Bilder från Fillipa Montans TikTok. Den är mer korall/ljus orange i verkligheten.
Ljusgrön balklänning - Säljer denhär superfina balklänningen från Hello molly! Köpt begagnad av en tjej som använde den förra året, den är i S men insydd till Xs. Den har defekter som tyder på användning, tex tråddragningar vid ryggen, men inte som egentligen synns vid användning💞 säljer då den inte passa mig🥰
Adoore klänning - Snygg långklänning från Adoore med zebramönster i beige och svart. Klänningen har v-ringning, markerad midja, knappar framtill och långa ärmar med volym. Perfekt nu till sommaren