Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Balklänning  - Säljer nu min otroligtfina balklänning eftersom att den inte kommer till användning längre💗 Den är köpt här på plick men kommer från början från bubbleroom. Använd en gång innan av mig (tidigare ägare vet jag ej)💓
Balklänning - Intressekoll på min långklänning i skimrande champagnefärgat material med djup v-ringning och bred markerad midja. Klänningen har ärmlös design och en slits framtill som ger en extra touch. Perfekt för bal eller festliga tillfällen. Den är från bubbelroom. Skriv innan ni tänker köpa!
Balklänning - Säljer min jättevackra balklänning. Den är köpt på Bubbleroom i storlek xs
Balklänning  - Intressekoll på min balklänning. Har klippt upp den lite då den var för lång för mig, är 1,65 och den gick ner precis ovanför fötterna med 6cm klackar efter jag klippt upp den. Storlek XS men passar även S. Använd 1 gång, inga defekter eller fläckar❤️
Champagnefärgad balklänning - Säljer nu min fina balklänning från bubbleroom💕Hör av dig om du har några frågor💕
Balklänning  - Helt oanvänd balklänning med prislappen kvar. Champange färgad med glitter. Din detalj framtill och även en slits.
Balklänning  - Elegant champagne/guldfärgad långklänning från djup v-ringning och halterneck. Klänning passar perfekt till en bal och är endast använd en gång. Nypris är 1600 kr.
Balklänning
Balklänning - 89 Balklänning - 90 Balklänning - 91

Balklänning

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Märke: Bubbleroom
Färg: Guld

650 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en balklänning från bubbleroom i storlek 38. Den är endast använd en gång så i bra skick! Den är uppsydd några cm då den var väldigt lång (jag är 179). Säljer för 650kr 😊

Elsa_S
Elsa_S
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Prickig klänning  - Populär prickig klänning från Zara !!🐄🖤⛄️
Vit kort klänning med spetsdetaljer - Supersöt vit kort klänning perfekt till studenten💕PRIS KAN DISKUTERAS! Den har några lösa trådar vid midjan men inget som syns och går att klippa bort, hon jag köpte av sa det skulle vara så.
Maje klänning (linkande) - Säljer en Maje LIKNANDE klänning från North Attire men skulle säga att de är näst intill identiska. Klänningen passar perfekt för studenten eller bara för att ha i sommar eller utomlands!
Klänning - säljer denna klänning då den aldrig kom till användning, helt oanvänd och lappen är kvar 💝
Vit prickig offshoulder klänning - Säljer en söt vit kortklänning med svarta prickar och volangdetaljer. Klänningen är axelbandslös och har tre stora volanger som baktill har tyll. Klänningen är använd fåtal gånger🌷
Vit plisserad klänning från Zara  - Säljer min suuuper fina underbara plisserad klänning med volanger från Zara , perfekt för studenten den är aldrig använd därav inga defekter och i nyskick ☺️( kan gå ner i pris)
Svart omlottklänning med volang - Snygg svart kortklänning med omlott och volangdetaljer. Klänningen har halterneck med knyt i nacken och markerad midja. Tillverkad i ett glansigt material som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut. Stl xs, använd en gång så skicket är nytt! Från Gina tricot
Ljusgul långklänning med v-ringning - Fin ljusgul långklänning från peppermayo. Perfekt till bröllop, fest o bal🥰🥰🥰 går ner till marken på mig som är 170 lång ❣️hör av er vid frågor ! Oanvänd.