Alla kategorier > Klänningar
Bröllopsklänning
Bröllopsklänning  - 89 Bröllopsklänning  - 90 Bröllopsklänning  - 91

Bröllopsklänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar

3000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvänd, ny pris är 11299kr, storlek är 36. frakten blir 289kr.

Nastaran Aslami
Nastaran Aslami
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Bröllopsklänning  - Säljer min fina bröllopsklänning som är köpt från Turkiet. Storlek 34, justerbar tack vare snörning i ryggen så de  hade passat en 36a också.  Slöja och underkjol med tre ringar ingår.   För mer information och bilder är det bara att skriva till mig.
Bröllopsklänning  - Bröllopsklänning som säljes för 4500 kr då jag bara vill bli av med den och den tar utrymme. St 34-38 men kan tänkas passa många storlekar då den har snörning på ryggen så att man kan justera storleken. ”Rosetten” kan visas på olika sätt eller döljas :)
Bröllopsklänning  - Mörkgrön spets klänning för fester. Jätte bekväm, fin och stretchig. Inga slitage eller liknande. Använd endast under en kväll. 500kr
Bröllopsklänning  - Festklänning som är perfekt för ett bröllop. Använd endast en gång. Inga slitage endast lite smutsig på släpen men de går att lösa hemma med handtvätt.
Bröllopsklänning  - Använd vid ett tillfälle när jag var brudtärna! Men säljer billigt pga av det finns ett hål som jag är säker på att är lätt att fixas hos en syman.  Klänningen är i storlek 34, men jag har gått upp sedan jag använde den så får inte igen dragkedjan som ni ser på bilden.
Bröllopsklänning  - Magisk långklänning i ljus champagnefärg med glittriga pärlor och stenar över hela livet och kjolen. Klänningen har en figurnära passform, axelbandslös design och en vacker släp. Perfekt för bal eller nyår, med lyxig känsla och detaljer som verkligen sticker ut. Storlek xs passar även s. (Handmade)
Bröllopsklänning  - Från Dressroom använt en gång
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Rosa volangklänning med axelband - Söt kort klänning i ljusrosa toner med volanger och tunna axelband. Klänningen har ett lager-på-lager-utseende och ett lätt, luftigt tyg som passar perfekt för varma dagar✨💭🩷
Rosa blommig kortklänning med volang pretty little things - Supersöt kortklänning i rosa och vita toner med blommigt mönster och volangkant. Klänningen har smala axelband, v-ringning och markerad midja med korsettliknande detaljer. Perfekt för dig som vill sticka ut med en feminin och trendig look.
Studentklänning - Perfekt offshoulder studentklänning som tyvärr är för kort för mig som är 175 annars normal i storlek❣️skriv för egen bild på
Vit klänning med spets och volang  - Så fin vit klänning med spets och långa puffärmar💕 Storlek S och mycket bra skick, aldirg använd av mig. Skicka prisförslag, så diskuterar vi💕
Vit plisserad kortklänning med volang - Så populär och eftertraktad klänning från Zara, så fin till studenten ❤️kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Adoore klänning - Så snygg Adoore klänning! I storlek 34. Endast använt fåtal gånger. Inga defekter.
Rosa kortklänning med volang - Säljer min jätte jätte söta rosa klänning då jag måste rensa min garderob. Den är jätteskön och verkligen en perfekt sommarklänning.
Ljusrosa balklänning med spets - Elegant ljusrosa långklänning med tunna axelband och öppen rygg med snörning. Klänningen har ett vackert blommigt spetsmönster och en svepande siluet. Perfekt för speciella tillfällen som balen. Den är aldrig andvänd och nypris är 1000!💗💗