Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Långärmad sommarklänning med knyt
Långärmad sommarklänning med knyt - 0 Långärmad sommarklänning med knyt - 1

Långärmad sommarklänning med knyt

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Mango
Färg: Röd
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

detta är en jättefin klänning från mango som tyvärr inte kommer till användning. den har inga de effekter och är som ny. inte för lång eller för kort vilket är perfekt.

molly
molly
(14)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sommarklänning - Jätte söt sommarklänning! Prislappen finns kvar!💗
Röd långärmad klänning med knyt - Helt ny från asos köpte den för 660kr! Säljer en superfin röd klänning med långa ärmar och en elegant knytning i midjan. Klänningen har en slits baktill passar perfekt för festliga tillfällen. Säljer den för den är liten i storlek
skjortklänning med knyt från Mango - Säljer en röd skjortklänning från Mango i kort modell. Klänningen har långa ärmar, klassisk krage och snygg knytning framtill som ger en cool twist. Perfekt för dig som gillar stilrena men ändå trendiga plagg.
Röd blommig sommarklänning med knyt - Superfin röd klänning med vita blommor och smock upptill. Klänningen har smala axelband, öppen rygg med snygg knytning och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för varma dagar och har en luftig, avslappnad passform. Klänningen är i stoleken 152 och är från Zara. Skriv såklart till mig ifall du har några frågor eller funderingar!!💕
Beige sommarklänning med knyt - Supersöt beige klänning med smock i midjan och tunna axelband. Knytning framtill och lätt, luftig känsla – perfekt för varma dagar. Klänningen har en avslappnad passform och är tillverkad i ett mjukt material som känns skönt mot huden.
Sommarklänning! - Superfin röd sommarklänning med vita blommor på! Jättefin passform med knytning i midjan. Hör av er om ni har frågor ❤️
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit långklänning med volanger - Säljer en vit långklänning med tunna axelband och flera lager volanger. Klänningen har öppen rygg och en romantisk, flowy siluett som passar perfekt till sommaren. Perfekt för dig som vill ha en elegant och luftig look.
Prickig klänning  - Drömmig figursydd klänning med polka dots och vida armar, adoore inspirerad klänning✨
Blommig omlottklänning i orange och rosa - Säljer en kort omlottklänning med blommigt mönster i orange, rosa och vitt. Klänningen har v-ringning, volangdetaljer och långa ärmar med lätt puff. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Vit plisserad kortklänning med volang - Så fin och eftertraktad klänning från Zara! Säljs inte längre, endast använd vid 1 tillfälle! Storlek xs💕
Orange volangklänning asos - Superfin orange kortklänning med volanger och djup v-ringning. Bilder från Fillipa Montans TikTok. Den är mer korall/ljus orange i verkligheten.
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Superfin till sommaren❣️❣️
Ljusgrön balklänning - Säljer denhär superfina balklänningen från Hello molly! Köpt begagnad av en tjej som använde den förra året, den är i S men insydd till Xs. Den har defekter som tyder på användning, tex tråddragningar vid ryggen, men inte som egentligen synns vid användning💞 säljer då den inte passa mig🥰
klänning från Gina ❤️ - Supersöt vit kort klänning med svarta axelband och fyrkantig urringning. Klänningen har en tight smockad överdel och en voluminös kjol med ballongformad nederdel