Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Svart miniklänning i satin
Svart miniklänning i satin - 89 Svart miniklänning i satin - 90 Svart miniklänning i satin - 91

Svart miniklänning i satin

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Märke: Monki
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väldigt fin svart miniklänning i satin 🖤 Med spaghetti snörning som korsar i ryggen Längden är väldigt kort

Elsa Svensson
Elsa Svensson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart halterneck miniklänning i satin - Säljer denna svarta klänning i satin från zara i storlek S. Jättefin passform med öppen rygg. Använd 2 gånger men har små defekter men inget som syns tydligt. Skriv privat för bilder❣️
Svart miniklänning i satin med broderier  - Super charmig svart miniklänning i satin från For Love Bell med tunna spagettiband, insydda kupor och spetskant med broderade blommor i lila, grönt och gult. Söt rosett framtill och öppen rygg med cool cut-out detalj. Perfekt för dig som gillar en chic och feminin look. 😋✨🖤🩷Använd endast en gång! Storlek M men passar även en S.
Mini klänning satin - Mini klänning i satin från Gina, aldrig använd prislapp kvar :)) storlek 38
Svart miniklänning - En supersnygg kort, svart klänning från Monki   Aldrig använd och köpt för 350 kronor 🥳
miniklänning i silk/satin - inte använd !
Satin mini klänning - Säljer min satin kort klänning från Gina ❣️ säljer den med prislapp då den aldrig kommit till användning.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Rosa volangklänning med en axel - Supersöt rosa klänning med volanger från zara💗
Gul- och vitrutad kort klänning - Söt kort klänning i gul- och vitrutigt mönster med volangkant och axelbandslös design. Klänningen har en feminin passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, vilket gör den skön att bära under sommaren.
Ljusblå peppermayo axelbandslös långklänning - Snygg ljusblå axelbandslös långklänning med rynkad kant upptill. Klänningen har en elegant och enkel siluett som faller rakt ner. Perfekt för dig som gillar stilrena och feminina plagg. Aldrig andvänd
Vit studentklänning i spets - Superfin vit kortklänning i spets med volangkant och genombrutet mönster. Klänningen har puffiga långärmar och en figurnära passform. Perfekt som studentklänning! 🌺 Aldrig använd, skriv för fler bilder!
INTRESSEKOLL !!!!! Vit spetsklänning med volang - Superfin vit klänning i spets med volangkjol och puffärm. Klänningen har rund hals, genombrutet mönster och markerad midja. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Vit blommig kortklänning med puffärm - Söt vit kortklänning med blått blommönster och v-ringning. Klänningen har puffärmar, volangdetaljer och en feminin siluett. Perfekt för varma dagar och somriga tillfällen.
Vit axelbandslös kort klänning - Säljer en vit axelbandslös kort klänning med en stor rosett i ryggen. Klänningen har en enkel, elegant design och är perfekt. Materialet känns slätt och stadigt, och modellen är figurnära upptill med lätt utsvängd kjol. perfekt för studenten och andra högtider. använt få antal gånger!
Klänning  - Superfin klänning i storlek M men är definitivt en S då den är ganska liten. Använd max 5 gånger så toppenskick!🫶