Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Poloklänning med slit
Poloklänning med slit - 89 Poloklänning med slit - 90

Poloklänning med slit

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Nelly

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tight svart klänning med polokrage och slit aldrig använt

Emma Rudén
Emma Rudén
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart poloklänning Nelly  - Svart klänning från Nelly med halvpolo. Supersnygg! 💕✨
Svart ribbad poloklänning - Säljer en svart, tight ribbad klänning med polokrage och långa ärmar. Klänningen är kort och har en stilren, minimalistisk look som passar perfekt till sneakers eller boots. Superenkel att styla och ett måste i garderoben!
Polo klänning  - Skriv för fler frågor och bilder
Svart poloklänning - Säljer denna basic poloklänning ifrån zara (svart) som är helt slutsåld. Använd 1 gång och i superfint skick passar xs/s
Polo klänning  - Galet snygg figursydd poloklänning med knappar, köpt på LCW (turkiska H&M) i Turkiet. Storlek XS, använd ett fåtal gånger!  160kr, köparen står för frakten🖤🫶🏼
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit långklänning med volanger - Säljer en vit långklänning med tunna axelband och flera lager volanger. Klänningen har öppen rygg och en romantisk, flowy siluett som passar perfekt till sommaren. Perfekt för dig som vill ha en elegant och luftig look.
Prickig klänning  - Drömmig figursydd klänning med polka dots och vida armar, adoore inspirerad klänning✨
Vit plisserad kortklänning med volang - Så fin och eftertraktad klänning från Zara! Säljs inte längre, endast använd vid 1 tillfälle! Storlek xs💕
Blommig omlottklänning i orange och rosa - Säljer en kort omlottklänning med blommigt mönster i orange, rosa och vitt. Klänningen har v-ringning, volangdetaljer och långa ärmar med lätt puff. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Orange volangklänning asos - Superfin orange kortklänning med volanger och djup v-ringning. Bilder från Fillipa Montans TikTok. Den är mer korall/ljus orange i verkligheten.
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Superfin till sommaren❣️❣️
Ljusgrön balklänning - Säljer denhär superfina balklänningen från Hello molly! Köpt begagnad av en tjej som använde den förra året, den är i S men insydd till Xs. Den har defekter som tyder på användning, tex tråddragningar vid ryggen, men inte som egentligen synns vid användning💞 säljer då den inte passa mig🥰
klänning från Gina ❤️ - Supersöt vit kort klänning med svarta axelband och fyrkantig urringning. Klänningen har en tight smockad överdel och en voluminös kjol med ballongformad nederdel