Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Blommig klänning
Blommig klänning - 89

Blommig klänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: Nelly
Färg: Flerfärgad

60 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Blommig kortare klänning från Nelly, storlek XS. Oanvänd!

mhassleborg
mhassleborg
(5)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig klänning - Blommig ny off-shoulder mini klänning med lite volang vid händerna i väldigt fint mönster och mjukt material. 💕
Blommig klänning från Nelly - Söt blommig klänning från Nelly i vitt med rosa och svarta blommor. Klänningen har en v-ringad design och korta ärmar. Perfekt för en somrig look med knytning i midjan för en smickrande passform. Passar perfekt till midsommar, klänningen har använts en gång och har inga defekter
Blommig klänning - Gullig blommig klänning. Den är använd men i fint skick. Är tyvärr för kort i längden så säljer vidare denna underbara sommarklänning.
Blommig klänning  - Aldrig använd. Prislapp kvar
Blommig klänning  - Klänning från Nelly med utskurningar på sidorna!  Väldigt fint skick. Storlek S
Blommig klänning  - Säljer denna superfina klänningen i blomstermönster som är ifrån Nelly! Säljer då den inte riktigt passar mig längre
Blommig klänning - Jättegullig blommig klänning🌸 Använd typ en gång, köpt för några år sedan men har endast legat i garderoben, därav i princip nyskick🌸 Lite för kort för mig som är ca 1,70 lång, Skriv för fler bilder eller frågor!
Blommig klänning - Super söt blommig klänning! Perfekt i sommar
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning! - Blå klänning använd fåtal gånger, alltså i nyskick! Köptes direkt från hemsidan Design By Amor i Juni! Storlek S💕Nypris 699!
Blå glittrig långklänning med slits - Säljer min bal klänning, använd 1 gång💕
Vit plisserad klänning med volang - Så fin och populär klänning från Zara! Så fin till studenten 💓 bilderna är mina egna 💓🙏🏼
Finklänning/balklänning - Ljusbeige klänning, köpt förra året & använd en gång. Strl S men passar mig som xxs/xs. Färgen finns inte längre att köpa på Nellys hemsida Väskan på bilden finns också att köpa (se separat inlägg för väskan)
Gul balklänning - Så snygg populär valklänning från peppermayo. Material i satin med knytband i nacke och rygg. Går till marken på mig som är 160💛
Klänning från Nelly  - Ny klänning från Nelly.com med etikett kvar i storlek 34. Slutsåld storlek på hemsidan! Fått i present men lite för tight för mig.
Ljusblå offshoulder klänning - Söt ljusblå kortklänning i offshoulder-modell med volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är tillverkad i ett mjukt bomullsliknande material. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch sommarkänsla.
Ljusblå långklänning i satin - Elegant ljusblå långklänning i glansigt satinmaterial med djup v-ringning och korta ärmar. Perfekt till en bak eller ett bröllop! Aldrig använd! Nypris 1300kr