Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
H&M Dvided Exklusive paljett klänning Stl 40
H&M Dvided Exklusive paljett klänning Stl 40 - 89 H&M Dvided Exklusive paljett klänning Stl 40 - 90

H&M Dvided Exklusive paljett klänning Stl 40

Storlek: 40
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Flerfärgad

200 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Använd en gång! Jättefin! Längd 85cm

Lisa
Lisa
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
H&M divided klänning stl 40 - Klänningen är gjord i mesh tyg. Den nedre delen på klänningen har innertyg och den övre delen har inte det. Vilket innebär att den är genomskinlig. Klänningen är använd ett fåtal gånger är och är därför i väldigt fint skick! På mig som är ca 175 cm är klänningens längd precis över knäna!
Klänning h&m paljetter - Säljer finaste klänningen från hm med paljetter! Väldigt eftertraktad!
Klänning H&M stl.40 - Dressad kontorslösningar stl.40. Jag är 169 cm lång och den slutar ca. 15 cm över knät. Skärpet som hör till är trasigt, följer med på köpet.
H&M kaftan / klänning / toppskick Stl 36  - Så fin kaftan i oversized modell  Passar både till fest och strand! I trikå bomull  Knappt använd , som ny  H&M Stl 36
Dagmar klänning stl 40 - Klänning från Dagmar stl 40 Fint skick
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Champagne beige balklänning - Balklänning i bla satin i beige/champange. Skitsnygg men passar tyvärr inte mig så måste därför sälja. Passar en M bäst
Sommarklänning - Superfin sommarklänning från Bershka, passar perfekt till skolavslutning eller strand💗
Ljusrosa balklänning - Super fin balklänning från babyboo. Aldrig använd! Nypris är 1150❤️
Rosa sommarklänning med volanger - Söt rosa kortklänning från Design by Amor. Klänningen är axelbandslös med smockad överdel och volangig kjol i lätt, luftig bomull. Perfekt för varma dagar och har en romantisk känsla med sina fina detaljer. Andvänd endast en gång, ny pris 699kr
Vit offshoulder volangklänning zara - Supersöt vit offshoulder klänning med svarta prickar och flera lager volanger. Klänningen är kort och har en luftig passform, perfekt för varma dagar.
Ljusblå offshoulder klänning - Söt ljusblå kortklänning i offshoulder-modell med volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är tillverkad i ett mjukt bomullsliknande material. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch sommarkänsla.
Vit plisserad klänning med volang - Så fin och populär klänning från Zara! Så fin till studenten 💓 bilderna är mina egna 💓🙏🏼
Balklänning  - Jättefin rosa balklänning i satin från peppermayo.   Aldrig använd🥰