Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
blommig långklänning - tight klänning med smala band och en liten rosett där bak. använd 1gång
Blommig långklänning - Superfin långklänning med blommigt mönster.         Nypris: 799kr
Blommig långklänning med slits - Snygg långklänning med tropiskt blommönster i rött, grönt och vitt på svart botten. Klänningen har smala axelband, smock upptill och en hög slits på ena sidan. Perfekt för sommarens varma dagar och ger en chill vibe.
Blommig långklänning - Använd 1 gång, Skriv privat vid fler frågor!😊
Blommig långklänning  - Säljer denna fantastiska långklänningen som är vitt med blått blommönster i storlek xs/s.💓😊(Pris går att diskutera)
Blommig långklänning - Säljer en superfin långklänning med blommigt mönster i pastellfärger och små fåglar. Klänningen har smock upptill, tunna axelband och en luftig, flowy kjol. Perfekt för varma dagar och ger en romantisk vibe.
Blommig långklänning med volang - Superfin långklänning i vitt med blått blommönster och volangdetaljer vid axelbanden och bysten. Den har knyte i ryggen.
Blommig långklänning
Blommig långklänning - 89 Blommig långklänning - 90 Blommig långklänning - 91

Blommig långklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En så vacker och oanvänd klänning, helt perfekt inför sommaren 2022!!🌞 den är i storlek S och köpt från Shein, orginalpriset ligger på 200kr. Den har en dragkedja vid höften och vacker knytning vid ryggen🍀

sofiabecker
sofiabecker
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Prickig klänning  - Populär prickig klänning från Zara !!🐄🖤⛄️
Rosa blommig kortklänning med volang pretty little things - Supersöt kortklänning i rosa och vita toner med blommigt mönster och volangkant. Klänningen har smala axelband, v-ringning och markerad midja med korsettliknande detaljer. Perfekt för dig som vill sticka ut med en feminin och trendig look.
Ljusgul långklänning med v-ringning - Fin ljusgul långklänning från peppermayo. Perfekt till bröllop, fest o bal🥰🥰🥰 går ner till marken på mig som är 170 lång ❣️hör av er vid frågor ! Oanvänd.
Vit offshoulder klänning med volang från Zara  - Superfin vit kortklänning med offshoulder och volangdetaljer. Klänningen har broderade spetsmönster och flera lager med rynkade volanger. Använd ungefär 2 ggr. Perfekt för sommarens alla tillfällen och till studenten!
Svart omlottklänning med volang - Snygg svart kortklänning med omlott och volangdetaljer. Klänningen har halterneck med knyt i nacken och markerad midja. Tillverkad i ett glansigt material som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut. Stl xs, använd en gång så skicket är nytt! Från Gina tricot
Vit plisserad klänning från Zara  - Säljer min suuuper fina underbara plisserad klänning med volanger från Zara , perfekt för studenten den är aldrig använd därav inga defekter och i nyskick ☺️( kan gå ner i pris)
Krämvit kort volangklänning - NYPRIS 550. Supersöt krämvit kort klänning med volangdetaljer och bred offshoulder-krage. Helt ny med prislapp för ja råka beställa två st. Uk storlek 10 vilket e typ 36-38