Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sommarklänning/klänning - En lång klänning. Perfekt för ni på sommaren. Köpte från hm för 400 men säljer för 200
Sommarklänning från H&M - Säljer pågrund av lite för liten & inte min stil. Från H&M, nypris:149kr. Storlek: S. Väldigt lite använd och inga skador. Skriv om ni har några frågor!😊
Röd sommarklänning  - Jag säljer en så söt röd sommarklänning som jag verkligen älskar! Man kan ha den offshoulder eller som på bilden, den har en så fin röd färg som inte riktigt visar sig på bilden. Den passar mig som kan ha S och XS❤️ kontakta mig för fler bilder och info 🥰🥰
Sommar klänning - Jättefin lång-klänning, storlek S, den har en snörning i ryggen för att göra den tajtare runt midjan, och justerbara straps💕
Söt sommarklänning - Säljer denna söta sommarklänning från H&M. Offwhite med röda små blommor. Använt endast 1 gång.
Söt Sommarklänning
Söt Sommarklänning - 89 Söt Sommarklänning - 90

Söt Sommarklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Röd

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söt sommarklänning i storlek S. Spagettistraps och åtsittande när den är på. Slutar vid låren. Skriv gärna för fler bilder!

Erica Q Blom
Erica Q Blom
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Rosa blommig kortklänning med volang pretty little things - Supersöt kortklänning i rosa och vita toner med blommigt mönster och volangkant. Klänningen har smala axelband, v-ringning och markerad midja med korsettliknande detaljer. Perfekt för dig som vill sticka ut med en feminin och trendig look.
Ljusgul långklänning med v-ringning - Fin ljusgul långklänning från peppermayo. Perfekt till bröllop, fest o bal🥰🥰🥰 går ner till marken på mig som är 170 lång ❣️hör av er vid frågor ! Oanvänd.
Prickig klänning  - Populär prickig klänning från Zara !!🐄🖤⛄️
Vit offshoulder klänning med volang från Zara  - Superfin vit kortklänning med offshoulder och volangdetaljer. Klänningen har broderade spetsmönster och flera lager med rynkade volanger. Använd ungefär 2 ggr. Perfekt för sommarens alla tillfällen och till studenten!
Vit plisserad klänning från Zara  - Säljer min suuuper fina underbara plisserad klänning med volanger från Zara , perfekt för studenten den är aldrig använd därav inga defekter och i nyskick ☺️( kan gå ner i pris)
Svart omlottklänning med volang - Snygg svart kortklänning med omlott och volangdetaljer. Klänningen har halterneck med knyt i nacken och markerad midja. Tillverkad i ett glansigt material som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut. Stl xs, använd en gång så skicket är nytt! Från Gina tricot
Krämvit kort volangklänning - NYPRIS 550. Supersöt krämvit kort klänning med volangdetaljer och bred offshoulder-krage. Helt ny med prislapp för ja råka beställa två st. Uk storlek 10 vilket e typ 36-38