Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Oh Polly klänning - Vit axelbandslös klänning med volanger, perfekt till exempelvis ett speciellt tillfälle. Som en student, födelsedagsfest eller liknande. Klänningen har bara använt 1 gång och är som ny. Storlek 6
Oh polly klänning  - Säljer nu min vita oh polly klänning. Har endast använt den vid 1 tillfälle & säljer nu den då jag inte kommer få mer användning för den. Förövrigt är den i nyskick ❤️
Klänning Oh Polly - Använd EN gång som balklänning. Såå snygg Maxiklänning / långklänning!  Väldigt lyxigt och rejält tyg.  Köpt på Oh Polly för 1500kr + frakt. Landade på ca 2000kr tillslut.  Sygga detaljer och hög slits 🤍
Oh polly klänning  - säljer denna söta klänning från oh polly som tyvärr var för liten för mig - endast testad
Oh polly klänning - Säljer nu min oh-polly klänning i storlek xs. Volangen på armarna har jag sytt bort då de inte var fint enligt mig. Resten av klänningen är tipp-topp! Sitter så OTROLIGT fint på kroppen
Oh polly klänning  - Size 8
Oh polly klänning med rosetter - Supersöt vit klänning med omlott-detalj och rosetter på axelbanden. Klänningen har en figurnära passform upptill och lätt utsvängd kjol, vilket ger en feminin siluett. Axelbandslös känsla med smala band och snygg v-ringning. Perfekt för sommarkvällar!
Studentklänning, OH POLLY  - Helt ny klänning, men använde en annan på studenten så den kommer inte till användning. Nypris 1238kr på hemsidan, kan sälja billigare vid snabbt köp.  Size 8, passar mig som har S-M på klänningar, tight passform.🩷kartongen ingår med
Oh Polly klänning
Oh Polly klänning - 89 Oh Polly klänning - 90 Oh Polly klänning - 91

Oh Polly klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

170 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Otroligt vacker klänning från oh polly. Storlek 8 passar storlek S. Endast använd en gång.

mathilda
mathilda
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Zara belted mini dress - Säljer denna mini dress från zara in brown
Vit oneshoulder volangklänning - Säljer en superfin vit kortklänning med flera volanger och oneshoulder-design. Klänningen har en luftig och flowy passform, perfekt för varma dagar. Stilren och enkel att matcha med accessoarer.
Populär Zara klänning rosa mönstrad halterneck - Super fin klänning, har sytt in den vid brösten för att den ska sitta finare!! Är Xs men passar precis likabra på S💖💖
Vit kortklänning med svarta band - Supersöt vit kortklänning med svarta axelband och kant upptill. Klänningen har en rynkad, figurnära överdel och en volangig, puffig kjol. Materialet känns lätt och luftigt, perfekt för varma dagar. Stilren och trendig look som sticker ut.
Ljusrosa Balklänning - Supersnygg ljusrosa långklänning med smala axelband och öppen rygg med snörning. Klänningen har en hög slits framtill och ett elegant fall i tyget. Perfekt för bal💕Är 160cm lång och den är lite för lång för mig.💗
Svart one shoulder kortklänning - Snygg svart kortklänning med one shoulder-design och knyt-detalj på ärmen. Klänningen har aldrig använts och kommer med prislappen på.
sommarklänning - sååå fin sommarklänning som endast är använd en gång 🥰
Ljusrosa volang balklänning - Säljer nu min fina ljusrosa volang balklänning som är köpt på Ellos💕 den är i toppen skick och är endast använd en gång. Storleken är 34/36 och nypris för den var 1500 kr.