Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
miniklänning i silk/satin
miniklänning i silk/satin - 89

miniklänning i silk/satin

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Färg: Svart

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

inte använd !

mimmi
mimmi
(37)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart miniklänning i satin med broderier  - Super charmig svart miniklänning i satin från For Love Bell med tunna spagettiband, insydda kupor och spetskant med broderade blommor i lila, grönt och gult. Söt rosett framtill och öppen rygg med cool cut-out detalj. Perfekt för dig som gillar en chic och feminin look. 😋✨🖤🩷Använd endast en gång! Storlek M men passar även en S.
Satin miniklänning - Helt ny och oanvänd.
Mini klänning satin - Mini klänning i satin från Gina, aldrig använd prislapp kvar :)) storlek 38
Svart miniklänning i satin - Väldigt fin svart miniklänning i satin 🖤 Med spaghetti snörning som korsar i ryggen    Längden är väldigt kort
Vintage svart silke miniklänning med spets - Så fin! Storlek S/M.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
studentklänning - jätte fint oanvänd studentklänning i storlek 40 jag är normalt en 36 S/M. Jätte skön och perfekt till studenten nypris 1500kr❤️ helt slutsåld
Vit offshoulder klänning med volang  - Populär och eftertraktad vit klänning med offshoulder och volangdetaljer. Perfekt för sommaren och till studenten🌸
Rosa långklänning  - Jättefin rosa långklänning från Babyboo. Helt ny, aldrig använd pågrund av fel storlek. Strl S
Svart klänning med spets från Zara - Snygg svart ärmlös klänning från Zara med en unik asymmetrisk spetsdetalj i midjan. Klänningen har en lätt utställd kjol och är gjord i ett tunt, mjukt tyg. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. Passar even till S
Vit spetsklänning med volanger - Supersöt vit kortklänning i spets med v-ringning, trekvartsärm och volangdetaljer. Klänningen har fina broderade mönster och cut out-detaljer i midjan. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Svart kort klänning med tunna band - Säljer en svart kort klänning med tunna axelband. Klänningen har en luftig, voluminös kjol och sitter tight över bysten. Perfekt för dig som gillar en enkel men snygg look.
Vit volangklänning med v-ringning - Supersöt vit kortklänning med flera volanger. Perfekt för studenten eller bara sommaren. Aldrig använd. Vid snabb affär kan pris diskuteras.  🙌LÅNADE BILDER🙌