Alla kategorier > Mode > Kläder > Stickat
Fin mjuk tröja
Fin mjuk tröja  - 89 Fin mjuk tröja  - 90 Fin mjuk tröja  - 91

Fin mjuk tröja

Storlek: S
Kategori: Stickat

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättesnygg tröja köpt på loppis. Jättefint skick förutom pyttelite nopprig, väldigt cool detalj på armarna. Jättemjuk och fin ringning. 30 % merinoull 🌟passar även större storlekar

Tilda🧚‍♂️
Tilda🧚‍♂️
(14)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mjuk tröja  - Med hedwig ugglan på
Mjuk tröja från Noella - Lite nopprig!
Mjuk tröja - En babyblå tröja med knappar. Den är lika lurvig utanpå som inuti! Liten i storleken så jag tog i storlek M (har vanligtvis S)♥️ Storlek: M ♥️♥️♥️
En grön mjuk tröja - En jätte jätte jätte mysig och mjuk tröja med lite polokrage. Vet verkligen inte vad det är för material men den är såååååå skön att bära🥰 Passar för dig som bär både s och m!
Mjuk tröja  - Jättemjuk och mysig tröja med liten polo från ginatricot! Knappt använd. Färgen hade svårt att komma fram på bilderna, men är som ett mellanting av första och sista bilden.
Mjuk stickad tröja från zara - Den köptes för 349kr och endast använd en gång. Den e ljus rosa.
Andra annonser från Stickat
Visa alla
Turkos stickad tröja - Säljer denna så fina turkosa stickade tröjan från other stories🩵🩵🩵🩵
Vit stickad tröja med spets från ZARA - Säljer en söt vit stickad tröja från ZARA. Tröjan har spetsdetalj runt midjan både fram och bak. Tröjan har använts 1-2 gånger och är storlek S
Beige stickad polotröja - Säljer denna stickade polotröjan från hm i storlek xs
Morris half zip stickad  - Morris half zip stickad, en av dom finaste morris plaggen man kan hitta. Modellen är 180 cm 75 kg och bär storlek S. Det är minimala fläckar som bara märks i speciellt ljus. Det är ungefär 3 stycken av dom fläckarna. Det märks mycket mer tydligt i bilden där jag visar den. Kom med frågor! En favorit från oss
Vit stickad tröja från gina - Mysig vit stickad tröja från gina i storlek xs, fint skick inte använd så jättemycket🩷🩷
Ljusbeige fluffig stickad tröja - Supermjuk stickad tröja i ljusbeige med djup v-ringning och kortare ärmar. Tröjan har en fluffig, mohair-liknande känsla och är perfekt för lager-på-lager. Enkel och stilren design utan synligt märke. Aldrig använt utan bara testat, säljer pga den va för stor
Vit stickad volangblus med spets - Supersöt vit stickad blus med volanger och spetsdetaljer. Djup v-ringning och långa ärmar med ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.