Alla kategorier > Stickat
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stickad tröja❤️ - Beige stickadoch kroppar tröja från hm❤️ väl använd så lite smått nopprig men annars inget fel på den!❤️ tryck på köp nu!
Brun stickad tröja från ONLY😇❤️ - Säljer en mysig brun stickad tröja från ONLY. Tröjan har en enkel design med långa ärmar, slits på sidan längst ner av tröjan som man ser på bilder💞super fin! Köpte för 599kr
Tröja från Only❤️ - I fint skick, knappt använd!❤️
Stickad tröja med volang❤️ - Köpte den på sellpy, men kommer inte till användning. Strl L men passar mig som är XS/S. Fint skick❤️
Stickad tröja - Lila stickadteöja fron only
Stickad tröja❤️
Stickad tröja❤️ - 89 Stickad tröja❤️ - 90

Stickad tröja❤️

Storlek: S-L
Kategori: Stickat
Märke: Only
Färg: Lila

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg stickad tröja/ kofta från ONLY. Använd fåtal gånger. Tryck på köp nu!❤️

Ebba Koraeus
Ebba Koraeus
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Stickat
Visa alla
Mohair tröja från h&m - Mohairtröja med lös passform och rund hals. Tröjan har långa ärmar och är gjord i ett lurvigt garn som ger en cozy känsla. Perfekt för kyliga dagar när du vill vara både varm och snygg. Skulle säga att den är blå/grå/grön
Grå stickad tröja Zadig & Voltaire XS - Säljer en grå stickad polotröja från Zadig & Voltaire med broderade vita vingar på bröstet och texten 'AMOUR' i rosa vid halsen. Tröjan har ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar coola detaljer och mjuka material.
Ljusrosa kofta med volangdetaljer - Supersöt ljusrosa kofta med volang längs knäppningen och nederkanten. Från stradivarius och kommer inte till användning💗använd endast en gång💓
stickad polotröja från Zara - Mysig brun stickad polotröja med vita detaljer vid hals, ärmslut och nederkant. Tröjan har en loose passform och långa ärmar, perfekt för kyliga dagar. Enkel men stilren design som funkar till allt.
Brun stickad polotröja från Cider - Helt oanvänd tröja! Prislappen är kvar! 💕Man kan välja om man vill ha en polo krage eller vika ner den till en off shoulder tröja. (Sista bilden är lånad, hon har oxå strlk M) Köpte tröjan för 475kr
Stickad kofta  - Ny med prislappen kvar. SUPER mjuk och gosig
Grå stickad kofta från Lindex - Säljer denna populära stickade koftan från lindex. Köpte den förra vintern och tyvärr har den inte kommit till användning nångång. Den är alltså helt ny och oanvänd i skick, den har endast testats.