Alla kategorier > Stickat
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Hm stickad tröja  - Gosig stickad tröja
Stickad tröja Hm  - Jätte mysig stickad tröja från Hm knappt använd, jätte fin blå grön grå färg
Jättefin stickad tröja från Hm - Stickad tröja med U ringning från hm
Stickad tröja HM - Säljer min stickade tröja då den inte kommer till användning längre. Lappen bortklippt men tvättlapp kvar och den är köpt på HM! Lite nopprig men annars inga defekter💕
Hm stickad tröja  - Säljer en jätte mysig stickad tröja ifrån HM som knappt är använd, så fin färg speciellt nu till sommaren☀️nypris var 600 kr och säljer för 300 kr men pris kan diskuteras vid snabb affär!💗skriv för fler frågor eller bilder😆
Stickad hm tröja - Super fin stickad tröja🩷 om du har några frågor är de bara att kontakta mig💕💕
stickad tröja från hm - randig stickad tröja från hm. endast använd några gånger så i nyskick. köparen står för frakt.
Supperskön stickad tröja från hm
Supperskön stickad tröja från hm - 89 Supperskön stickad tröja från hm - 90 Supperskön stickad tröja från hm - 91

Supperskön stickad tröja från hm

Storlek: S
Kategori: Stickat
Märke: H&M
Färg: Röd

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna supersötta stickade tröjan fårn HM som jag köpte föra året då den inte kommit till användning. Ändast använd en gång Köppt för 500 kr Säljer för 150

Miranda❤️
Miranda❤️
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Stickat
Visa alla
Brun stickad kofta med polokrage - Super fin tröja i mycket bra skick
Rosa stickad polotröja - Mysig rosa stickad polotröja med oversized passform och bred ribbad krage💕
Beige stickad kofta med bälte och knappar - Säljer en beige stickad kofta i storlek L men mer som en M med korta ärmar, v-ringad hals och snygga knappar framtill. Koftan har ett bälte i midjan och ett fint hålmönster på framsidan samt flätstickade detaljer på sidorna. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Beige tröja med knappar - Säljer en beige omlott kofta med v-ringning och två knappar framtill. Koftan har vida långärmar och är stickad i mjukt material. Snygg asymmetrisk skärning som ger en cool och trendig look. Perfekt att styla med linne under och kjol eller jeans.
Beige polotröja med vida ärmar - Mysig beige polotröja med oversized passform och vida trekvartsärmar. Tröjan är stickad och har en hög, bred polokrage som ger en avslappnad och trendig look. Perfekt för lager på lager under höst och vinter.
Mörkblå stickad tröja - Säljer min fina Paris- stickade tröja😔🥰 den är från hm och inte använde särskilt mycket eftersom jag ångrade storleksvalet när det var försent att lämna tillbaka den. Skriv vid frågor! 😁
Mjuk & mysig tröja  -  Stickad ”poncho” från Zara. Super mysig och finns inga defekter på tröjan. Skulle säga att den passar allt från xs-m. Köptes här på plick. Har inga synliga defekter men däremot hade personen som jag köpte den av sytt upp tröjan lite eftersom den var så lång men det är inget märkbart överhuvudtaget!