Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Polotröja
Polotröja - 89

Polotröja

Storlek: S
Märke: Pull & Bear

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin polotröja som jag endast använt 1 gång. Den är i jättemjukt material och i fint skick. Köparen står för frakt🤍🦋

lovis sellout
lovis sellout
(26)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Polotröja  - Vit polotröja i bra skick. Avsiktliga hål vi armbågarna.
Polotröja  - Snygg vit polotröja från New yorker! Den är perfekt att ha under ett linne eller liknande! Storlek XL
Polotröja i sammet  - Vit polotröja i sammet från Pull & Bear. Storlek M men sitter mer som en S. Använd 2 ggr men ser helt ny ut. 100 kr inklusive frakt. Tar endast swish och postar så snabbt jag kan 🙃
Polotröja - Mjuk polotröja.
Polotröja - En tunn vit polotröja i väldigt skönt material! Kommer tyvärr inte till användning!
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Otherstories kofta - Säljer denna superfina eftertraktade koftan från other stories! Säljer då den tyvärr inte kommer till användning, den är i jättebra skick i storlek s. Kom gärna med egna prisförslag eller köp direkt. (första bilen är lånad)
Hollister zip original  - En zip från Hollister i storlek S. Kan upplevas större i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Mörkblå långärmad topp Gina Tricot - Säljer en mörkblå långärmad topp från Gina Tricot i storlek XS. Toppen är tight och har en croppad passform med lätt utsvängda ärmslut. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt att styla med jeans eller kjol. Snygg och enkel design som funkar året runt. Använt väldigt få gånger. Har fått en liten gul fläck längst ut på armen men man tänker inte på den
Ljusrosa fluffig kofta - Supermjuk och oversized ljusrosa kofta med v-ringning och långa ärmar. Koftan har en enkel och stilren design, perfekt att slänga på sig över en topp. Materialet ser ut att vara fluffigt och mysigt.
Beige stickad polotröja - Säljer denna stickade polotröjan från other stories i storlek m
Virala Zara tröjan med spetsdetaljer - Helt ny. Storleken är M men passar S-M.
Beige stickad kofta från  - Mysig beige stickad kofta storlek xs/s