Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit vila blus - Säljer denna vita vila blus i storlek M. Jag skulle säga att den är liten i storleken och passar även mig som vanligtvis har storlek S. Den är använd en gång och säljer då den ej kommer till användning.  Nypris: 350kr Mitt pris: 150kr +frakt
Vit blus med volangdetaljer - Säljer en stilren vit blus med volangdetaljer längs ärmarna och framsidan. Blusen har långa ärmar och en luftig passform, perfekt för en chic och avslappnad look.
Vit blus - Jätte gullig blus från Nelly. Aldrig använd så ina defekter. Pris kan diskuteras🩷
Vit Blus  - Söt vit blus från SHEIN.
Vit blus - Vit blus från monki
Vit blus - Säljer en vit långärmad tröja med tight passform. Tröjan har en enkel och stilren look med rund halsringning och tunna, diskreta ränder i materialet. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en clean vibe. Aldrig använd. Kan passa en xs/s då den är stretchig
Vit blus med volangdetaljer - Säljer en superfin vit blus med volangdetaljer och prickigt mönster. Blusen har långa ärmar och knappar framtill. Perfekt för både vardag och fest! 💫
Vit blus
Vit blus - 89 Vit blus - 90 Vit blus - 91

Vit blus

Storlek: 38
Märke: Vila
Färg: Vit

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Aldrig använd! Super fin vit blus med både knytdetaljer och fina detaljer vid ärmarna!! Passar perfekt att ha både till vardags och klä upp💕

Signe Eriksson
Signe Eriksson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Gina tricot tröja - Snygg!
Grå offshoulder tröja Victoria's Secret - Jätte trendig å sällsynt tröja. Säljer en ljusgrå offshoulder tröja från Victoria's Secret med tryckt logga framtill. Tröjan har bred ribbad kant vid halsringning och nederkant samt långa ärmar. Lite små hål men inget man märker på. Se på bilderna. Passar S
Grå sweatshirt från Zadig & Voltaire - Säljer en grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med blått tryck på ryggen där det står 'Art is Truth'. Tröjan har rund hals och långa ärmar. Materialet är mjuk bomull och passformen är normal.
Grå tröja  - Snygg grå tröja från Zara i storlek xs, med vita detaljer! Slut online
Kofta, ginatricot - Helt ny, använd en gång. Beige brun färg.  Verkligen nytt skick men inte min stil!!! Köptes för 399kr. Pris kan diskuteras.
Svart / mörkgrå Isabel Marant tröja - Cool svart sweatshirt från Marant med stor logga i sammet på bröstet. Tröjan har rund hals, långärmade och en normal passform. Perfekt att matcha med jeans
Beige kofta från Gina Tricot - Säljer min beiga kofta från Gina, använd 1 gång💕slutsåld på hemsidan!
Intimissimi tröja - Säljer tröja från intimissimi i stolek S. Tröjan är i ett fint skick men har dock ett hål framtill, se bild! Jag tycker inte att hålet syns om man har en vit bh under. Säljer för 250 köpt för 489!!