Alla kategorier > Övrigt
Beige mjukisbyxor i velour och kofta
Beige mjukisbyxor i velour och kofta  - 0 Beige mjukisbyxor i velour och kofta  - 1 Beige mjukisbyxor i velour och kofta  - 2 Beige mjukisbyxor i velour och kofta  - 3

Beige mjukisbyxor i velour och kofta

Storlek: xs
Kategori: Övrigt
Märke: Lager 157
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

350 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer ett par beige mjukisbyxor och kofta i mjuk velour med bred resår och snörning i midjan. Byxorna har raka ben, stora fickor framtill och en chill loose passform. Perfekta för en avslappnad stil och superbekväma att ha på sig.

Kenora
Kenora
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beiga mjukisbyxor i velour - Säljer ett par beiga juicysbyxor i mjuk velour med raka ben och stora fickor fram samt fickor med lock och knappar bak. Byxorna har hög midja och dragsko i midjan för bästa passform. Perfekta för en chill och avslappnad stil. Det finns en minimal fläck vid koftan, drf kan pris diskuteras vid snabb affär! Byxorna xxs och tröjan xs
Beiga ribbade mjukisbyxor - Beiga byxor och en beige kofta, använt ett få tal gånger!
Ginatricot - Beiga velour set - Mysigt mjukis set från Ginatricot, har inte använts mer än 2-3 gånger då byxorna är lite genomskinliga! Storleken är xs i båda.
Beige velour hoodie och byxor - Mysig beige hoodie och matchande byxor i velour. Hoodien har dragkedja och långa ärmar, perfekt för en avslappnad stil. Byxorna har en bekväm passform med resår i midjan.
Velour mjukisset  - Mjukisset från Gina, beige färg i velourmaterial. Superskönt och fint mjukisset! Storlek xs i båda delar
Beige omlottväst i bomull - Säljer en beige omlottväst i mjukt bomullsmaterial. Västen har långa band för knytning i midjan och en enkel, stilren design utan synliga knappar eller dragkedja. Perfekt att slänga över en t-shirt för en avslappnad look.
Beige kortfodral i skinn - Säljer ett oanvänt, stilrent och smidigt kortfodral i rosa färg. Perfekt för dig som vill ha koll på dina kort utan att ta plats. Fodralet har flera fack för kort och är lätt att bära med sig i fickan eller väskan.
Andra annonser från Övrigt
Visa alla
H bälte - Skit fin bälte
Vit bälte med silver spänne  - Säljer ett helt nytt vit bälte med silver spänne man får med allt som är på bilden låda och kvitto storlek 110cm pris går att diskuteras
Apelsin med orange skal - En apelsin med klassiskt orangefärgat skal och rund form. Perfekt till mellanmål eller som ingrediens i en fruktsallad. Skalet har en naturlig struktur och frukten är lätt att skala.
Grå rutig mössa  - Säljer grå rutig mössa för 329 nytt skick
Colmar Väst - Säljer denna riktigt snygga väst från Colmar, perfekt till lager på lager nu till vinter och våren! Super bra skick (9/10). Västen säljs inte längre så är sjukt eftertraktad🤩  Tveka inte på att kontakta vid frågor!
Handväska  - Riktig fett och ny
Svart shaping-body med tunna axelband - Svart body med djup urringning och tunna, justerbara axelband. Figurnära modell med lätt vadderade kupor och sömlös design som ger en slät siluett. Perfekt under tighta plagg. Materialet är stretchigt och bekvämt. Använd en gång
B mössa - skit snyggt