Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor / Overshirts
Svart overshirt med bröstfickor
Svart overshirt med bröstfickor - 0 Svart overshirt med bröstfickor - 1 Svart overshirt med bröstfickor - 2 Svart overshirt med bröstfickor - 3 Svart overshirt med bröstfickor - 4 Svart overshirt med bröstfickor - 5

Svart overshirt med bröstfickor

Storlek: S
Kategori: Overshirts
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

2299 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer en snygg svaet jacka då den inte kommer till användning. Använd ett fåtal gånger. Funkar bra till både hösten och våren. Pris kan diskuteras

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Valentino Rockrunner sneakers i camouflage - Snygga Valentino Rockrunner sneakers i en cool mix av grönt och blått camouflage. Skorna har röda detaljer på hälen och en unik design med snörning. Perfekta för dig som vill sticka ut med stil. Dustbag, kort, påse till kommer
Svart vindjacka från Moncler - Tja, säljer dena snygga svarta vindjacka från Moncler med fyra dragkedjefickor framtill och quiltade detaljer på axlarna. Jackan har hög krage och långa ärmar, perfekt för blåsiga dagar. Klassisk och stilren design med Moncler-logga på ärmen. 100% riktig
Grå jeans från Replay - Säljer ett par grå jeans från Replay med klassisk femficksmodell och dragkedjegylf. Jeansen har snygga slitningar och kontrastsömmar samt bakfickor med Replay’s karaktäristiska broderi. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Grå UGG boots i mocka - Säljer ett par klassiska UGG boots i grå mocka med rund tå och platt sula. Skorna har en mjuk insida och tydlig UGG-logga. Allt ingår!!!!
Vit linneskjorta från Ralph Lauren - Klassisk vit skjorta från Ralph Lauren i svalt linne. Skjortan har lång ärm, knappar framtill och den ikoniska broderade loggan på bröstet. Perfekt till jeans eller shorts för en clean och fräsch look.
Marinblå hoodie från Moncler - Snygg marinblå hoodie från Moncler med dragkedja, huva med dragsko och två fickor framtill. Ärmsluten har vita och röda detaljer och Moncler-loggan sitter på vänster ärm. Tillverkad i mjuk bomull för skön känsla.
Flerfärgad hoodie från Polo Ralph Lauren - Snygg hoodie från Polo Ralph Lauren med marinblå kropp, vit huva och ficka, röd ärm och ljusblå ärm. Klassisk björnlogga broderad på bröstet. Mjuk bomullsblandning och stor känguruficka framtill. Perfekt för en avslappnad och trendig look.
Marinblå halfzip från Lexington - Snygg marinblå sweatshirt från Lexington med halv dragkedja och liten flagglogga på bröstet. Tröjan har ribbade muddar och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt till jeans för en clean och avslappnad stil.
Mörkblå stickad tröja från Gant - Snygg mörkblå stickad tröja från Gant med rund halsringning och diskret broderad logga i gult på bröstet. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar klassisk och stilren design.
Blå jeans från Replay med fickdetalj - Tja, Säljer ett par klassiska blå jeans från Replay med snyggt broderad bakficka och dragkedjegylf. Jeansen har en rak passform och är tillverkade i mjukt denimtyg. Perfekta för en avslappnad och trendig look. Knappen som man knäpper har lossnat så det får man fixa
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →