Alla kategorier > Mode > Väskor > Övrigt Inom Väskor
Blå necessär från G*oyard
Blå necessär från G*oyard - 0 Blå necessär från G*oyard - 1 Blå necessär från G*oyard - 2

Blå necessär från G*oyard

Storlek: NO SIZE
Färg: Marinblå
Skick: Nytt skick

649 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Helt ny Snygg blå necessär från G*oyard med det klassiska mönstret i vitt och grått. Väskan har en rektangulär form, dragkedja upptill och en praktisk handledsrem. Perfekt för att organisera småsaker eller smink. Tillverkad i tåligt canvasmaterial.

Johan
Johan
(1)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå necessär Legend Hockey - Blå necessär från Legend Hockey med broderad vit och röd logga framtill. Tillverkad i slitstarkt tyg och har en rektangulär form, perfekt för att förvara tejp eller andra hockey accessoarer. Snygg och praktisk för hockeyintresserade.
Blå denim necessär från Dior beauty, sminkväska - Ny oanvänd. 15*10*9cm. Snygg necessär från Dior i blått denimtyg med broderad logga framtill. Väskan har en silverfärgad dragkedja med en cool stjärnformad Dior-berlock. Perfekt för smink eller småprylar, och ger en trendig touch till din look.
Grön necessär med palmbladsmönster - Snygg necessär med grönt palmbladsmönster på grå botten och dragkedja i guld. Perfekt för att förvara smink, småprylar eller andra viktiga saker. Ganska använd och lite smutsig på insidan
Louis Vuitton rutiga necessärer - Två snygga necessärer från Louis Vuitton i klassiskt svart och grått damier-mönster. Tillverkade i tåligt canvasmaterial med detaljer i svart läder och silverfärgade dragkedjor. Perfekta för att organisera dina essentials när du är på språng.
Blårutig necessär  - Egensydd necessär i bomullstyg med dragkedja. Passar perfekt att ha smink eller annat. Mäter 22x12x8cm 🌸
ESSNCE Necessär Large - Praktisk svart necessär från ESSNCE i slätt syntetmaterial. Väskan har dragkedja, handtag upptill och flera fack inuti för smidig organisering av dina saker. Perfekt för att hålla ordning på småprylar eller smink. Aldrig använd!
Svart necessär med rutigt mönster - Snygg necessär i svart och grått med klassiskt rutigt mönster och dubbla dragkedjor. Tillverkad i slitstarkt konstläder och har ett rymligt fack med svart tygfoder. Perfekt för att organisera dina småprylar eller smink. Praktiskt handtag på sidan för enkel transport.
Svart necessär från Calvin Klein - Snygg svart necessär från Calvin Klein i slitstarkt tygmaterial. Praktisk dragkedja upptill och diskret logga framtill.
Andra annonser från Övrigt Inom Väskor
Visa alla
Quilitat väska i läder - Elegant svart handväska med quiltat mönster på framsidan och stilren design. Väskan har ett integrerat handtag upptill samt en avtagbar eller nedfällbar kedjerem i metall för flexibel användning – kan bäras både i handen och över axeln. Framsidan pryds av en diskret metalllogotyp som ger ett sofistikerat uttryck.  Insidan är helfodrad i mörkt tyg och försedd med en innerficka för mindre tillhörigheter. Väskan stängs med magnetknapp och har en kompakt men praktisk storlek, lämplig för vardag elle
GG  beige magväska - Snygg magväska från GG i beige canvas med klassiskt GG-monogram och svarta detaljer i läder. Väskan har två fack med dragkedja och justerbart band. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar.
Blå necessär från G*oyard - Helt ny Snygg blå necessär från G*oyard med det klassiska mönstret i vitt och grått. Väskan har en rektangulär form, dragkedja upptill och en praktisk handledsrem. Perfekt för att organisera småsaker eller smink. Tillverkad i tåligt canvasmaterial.
Fred Perry marinblå weekendbag - Skicket är bra men det finns slitningar på ovansidan vilken smälter ihop med väskan (se bild). Marinblå och vit weekendbag från Fred Perry med stort logotryck på sidan. Väskan har justerbar axelrem som man kan ta av och på i tyg. dragkedja upptill och flera fack. Perfekt för gymmet eller kortare resor. Tillverkad i slitstarkt konstläder. Nypris ca 1400
Louis Vuitton rutiga necessärer - Två snygga necessärer från Louis Vuitton i klassiskt svart och grått damier-mönster. Tillverkade i tåligt canvasmaterial med detaljer i svart läder och silverfärgade dragkedjor. Perfekta för att organisera dina essentials när du är på språng.
Svart axelväska med broderad axelrem - Cool svart axelväska i skinn med bred axelrem dekorerad med broderier, pärlor och paljetter i grönt, guld och rött. Väskan har dragkedja upptill och extra ficka med dragkedja på baksidan. Perfekt för dig som gillar unika detaljer och boho-vibe.
Röd vintage bag från Björn Borg! - Rymlig och snygg röd vintage bag i skinn med dekorativa nitar, snygga detaljer samt både handtag och justerbar axelrem.  Mått: 35 x 20 cm. Inga skador eller slitningar finns. Originell och snygg!        OBS! Tar inga bilder med väskan. För bilder eller annat som mot förmodan inte framgår i annonsen specificera på vad!
Rosa necessär  - Säljer en rosa necessär. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack med ljus insida samt elastiska band för småsaker. Perfekt för smink eller småprylar när du är på språng.