Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Hemmagjorda Tavla  - 300kr för alla tre
Hemmagjord penna - En hemmagjord penna med tre pärlor som både är i grön och blå
Hemmagjord röd penna med panda - En hemmagjord röd penna med en söt panda på och lite fluff💕 Det är en bläckpenna
Hemmagjord rosa penna med nallebjörn - En hemmagjord rosa penna med en nallebjörn på toppen💕🧸
Hemmagjorda stearin ljus - Ljusrosa hemma gjort stearin ljus med doft av jordgubb och mint🍓
Hemmagjorda snygga ljus!  - Säljer veganska hemmagjorda ljus. Perfekt nu inför höstmys hemma🍂🤎 Priser varierar beroende på storleken💕  In och kolla  charmigaljus på instagram för fler bilder 😊.
Hemmagjord smyckesskål - HEMMAGJORD!!  Denna inredningsdetalj eller smyckesskål är gjord i lera som jag sedan i leran tryckt snäckor för att få dessa coola former. Den är lackad för att hålla bra.
Hemmagjord smyckesask - HEMMAGJORD!!  Denna smyckesask är gjord i lera som jag sedan målat på och lackat för att den ska hålla bra.
Moaa
Moaa
Hemmagjorda ringar
Hemmagjorda ringar  - 89 Hemmagjorda ringar  - 90 Hemmagjorda ringar  - 91

Hemmagjorda ringar

Storlek: ALLA
Kategori: Övrigt

25 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfina ringar som finns i alla olika designer💕 Du kan även skicka bilder till mig på en design du vill ha.☺️ De ringarna som är gjorda i lera kostar 25kr, och 30kr med lack (alla på bilden är lackade).💕 Priset blir lägre desto fler ringar du beställer☺️💕 FINNS I ALLA STORLEKAR!

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Burberry scarf - Bra skick. Nåt år gammal men såklart äkta. Perfekt till våren. Skriv för mer bilder. Pris går att diskuteras
Burberry halsduk - En riktigt najs burberry halsduk/scarf i en skön rosa färg. Funkar för både man/kvinna om man klär den rätt. Nypris ligger på ett par tusen, mitt pris 499. Pris kan diskuteras. Skicka iväg ett dm vid frågor.
Blårutig halsduk från Burberry - Snygg halsduk i klassiskt rutigt mönster från Burberry. Skriv gärna i dm om du har några frågor!
 Burberry bälte -  Burberry bälte storlek 110 cm
Burberry halsduk - Snygg halsduk från Burberry i 100% kashmir, med klassiskt rutigt mönster i marinblått, vitt och rött. Mjukt material och fransar i ändarna. Perfekt för att ge din outfit en lyxig touch och hålla dig varm under kyliga dagar.
Svart Burberry bälte - Säljer ett svart Burberry bälte i skinn med klassiskt rutigt mönster och präglad riddare.