Alla kategorier > Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Bälte med monogram - Säljer ett svart bälte med guldigt spänne. Bältet är helt nytt och har aldrig använts. Jag fraktar och möts upp i stockholm. Skriv om du vill köpa.
Svart Bälte Monogram Mönstrat - Säljer ett svart bälte med ett snyggt svart monogram mönster och ett svart snyggt spänne. Bältet har en längd på 105 cm (storlek 42) och är Inte använt en enda gång, tveka inte att fråga! 💯👌
G monogram bälte med spänne - Två snygga G-bälten med klassiskt GG-monogram. Ett har ett matt svart GG-spänne och det andra har ett glänsande guldspänne. Båda bältena är i grått och beige med tydligt GG-mönster och är tillverkade i skinn med canvasdetaljer. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Louise Vuitton monogram bälte - Snyggt bälte från Louise Vuitton med klassiskt monogrammönster i brunt och beige. Bältet har en stor logga i metall som spänne och detaljer i guld. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med lyxig känsla och ikonisk design.
 svart monogram bälte - Snyggt svart bälte  med klassiskt monogrammönster och stor spänne i silver. Bältet är gjort i skinn med en lyxig känsla och har en insida i ljusbrunt. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
svart monogram bälte - Snyggt svart bälte med klassiskt monogrammönster och stor spänne i silver. Bältet är gjort i skinn med en slät insida i beige. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Fint monogram bälte - Snyggt brunt bälte med klassiskt monogrammönster och stor spänne i silver. Bältet är gjort i skinn och har en lyxig känsla med sina guldiga detaljer och ikoniska design. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
Svart bälte med monogram - Säljer ett svart monogram bälte med två sidor. Nästan helt nytt använt kanske 1-5 gånger, säljer billigt på grund av att kvitto saknas. Om ni har några frågor ni undrar över komm pv!
Monogram bälte
Monogram bälte - 0 Monogram bälte - 1 Monogram bälte - 2

Monogram bälte

Storlek: 110
Kategori: Övrigt
Skick: Mycket bra skick

249 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fint bälte från cd.

Edvin🤨
Edvin🤨
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
intimissimi bh💙 - jätte fin bh från intimissimi i storlek 70B💕 använd 1 gång & nypris 520kr🤗
Duffel - Weekend bag, vet ni så vet ni! Nyskick
Balconette bh  - Super fin och skön bh med bygel och ovadderad kupa. Är spets runtom. Har justerbara axelband och hysk och hakesstägning. Aldrig använd, endast testad. Har prislapp kvar. Nypris 249 Säljer pga glömt och returnera då denna var lite för liten, men köpt en ny i större storlek.
Svart Acne Studios mössa - Svart mössa från Acne Studios. One size (56cm). I nyskick.
Vit buff med coola detaljer - Säljer en jättemjuk och cool buff med mörkgrå stygn!! Skriv för frågor eller flera bilder🥰🥰
Grå Burberry mössa med logotyp - Snygg grå mössa från Burberry med bred uppvikt kant och stor svart logotyp runt om. Mössan är stickad i mjukt material och har en klassisk, rund form. Perfekt för dig som vill ha en clean look med tydlig designerstil.
 Vinröd body H&M -  säljer du den inte kommer till användning 💕💕
Louis Vuitton bälte - Louis Vuitton bälte i svart skinn med det nya LV-monogrammet i svart. Helt nytt och oanvänt i skick 10/10⭐️ Vid minsta fundering – tveka inte på att höra av er!