Alla kategorier > Övrigt
Jacka från NAKD
Jacka från NAKD - 89 Jacka från NAKD - 90

Jacka från NAKD

Storlek: S/M
Kategori: Övrigt
Märke: NA-KD

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart jacka med fakepäls inuti. Köpt förra hösten. Använts enstaka gånger. Strl S/M. Nypris: 799kr Hör av dig för mer info om intresse finns.

Linnea
Linnea
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
BH Nakd - Med utskurna detaljer fram 🌸
Bralette NAKD - Så snygg bralette från nakd med kupor/vaddering men ingen bygel så den är superskön men ger ändå lite stöd😍😍 den heter ”vadderad bralette med spets” och nypris är 249. Bara provad men prislappen är borta. Justerbara band. Storlek M medium
Baddräkt nakd - Säljer denna sjukt iconiska baddräkten från nakd samarbete med Hanna Licious💗 ALDRIG ANVÄND
bralette NAKD - Söt bralette från NAKD i xs i nyskick🫶🏼 nypris 179kr. ANVÄND KÖP NU FÖR GRATIS FRAKT TILL O MED 18 APRIL!
Bikinitopp NA-KD - Jättesöt Bikinitopp från NA-KD! Aldrig använd då den var för liten. Storlek XXS. Pris kan diskuteras🥰
Bralette NAKD - Bralette från nakd i spets, jätte fint skick!
NA-KD - Säljer dessa sandaler från NA-KD som jag köpte dem för runt 200/300kr. Säljer dem nu för ett mycket billigare pris för att dem inte passar mig så jag säljer för 100kr. Jag kan frakta och mötas! Dem är storlek 38! Tryck inte på KÖP NU!
Andra annonser från Övrigt
Visa alla
Plånbok - Helt ny. Inte använd.
Grå dunväst från Polo Ralph Lauren - Säljer en grå dunväst från Polo Ralph Lauren i storlek S. Västen har hög krage, två sidofickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt att slänga över en hoodie eller tröja för extra värme. Klassisk och stilren look. Hundra procent äkta 💯
Grå rutig Louis Vuitton mössa & halsduk - Säljer en snygg grå mössa och matchande halsduk från Louis Vuitton. Båda har ett rutigt mönster och en diskret Louis Vuitton-plakett. Setet kommer i original orange LV-box och är perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar till vintern.
Vitt bälte  - Helt nytt
Nocco Keps  - Exklusiv keps från Nocco. Använd endast ett fåtal gånger och är i mycket bra skick 🤩Priser är självklart diskutabelt ✌️
Fleece buff - merry berry - 🩷
Svart dunväst från Moncler med huva - Säljer en svart, glansig dunväst från Moncler med huva och dragkedja framtill. Västen har två fickor med dragkedja och klassisk Moncler-logga på bröstet. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear. Sitter bra på mig är 170
Grått set med Dior-mönster - Snyggt tvådelat set från Dior med t-shirt och shorts i matchande grått och vitt monogrammönster. T-shirten har rund halsringning med ljusgrå kant och shortsen har dragsko i midjan. Perfekt för en trendig och avslappnad look.