Alla kategorier > Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Aim’n träningstights Stl:S  - Amintights Stl:S i fint skick. Köparen står för frakt.
Aim’n topp - Aldrig använd
Träningstights  - Använda fåtal gånger
Träningstights  - Återpublicering för gratis frakt! Se orginal annons för mer info🤍
Träningstights - Snygga och sköna träningstights från NIKE. Märket som sitter på baksidan av vaden är lite slitet efter tvätt. Annars i fint skick.
Träningstights - Träningstights med reflex på sidorna i fint skick. Finns snörning i midjan vilket gör att de sitter riktigt bra.
Träningstights Aim’n
Träningstights Aim’n - 89 Träningstights Aim’n - 90 Träningstights Aim’n - 91

Träningstights Aim’n

Storlek: XS
Kategori: Övrigt

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfina träningstights från Aimn i storlek XS. Sitter bra på och är i mycket bra skick! Köparen står för frakten🌸

Nicole Höglund
Nicole Höglund
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Svart GG Keps - Svart Keps storlek M
Intimissimi bh - Helt ny oanvänd Intimissimi bh i storlek 75c. Endast testad och säljer då den inte passade. kvitto och prislapp finns kvar!
Keps - Fendi keps helt ny onesize väldigt bra kvalite & helt sanlöst pris
Canada Goose ribbad mössa i olika färger - Snygg ribbstickad mössa från Canada Goose i marinblått med klassisk rund logopatch framtill. Mössan är mjuk och har en bred uppvikt kant för extra stilpoäng. Perfekt för kalla dagar och enkel att matcha med jacka eller hoodie. I den nysvenska grisch stilen!
Bälte - Ormskinn bälte från Crownbelts!! Riktigt snyggt passar bra och helt nytt!! Perfekt för dig som vill sticka ut med klädstilen på ett bra sett!!
Vändbart burberry bälte med giftboxset - Säljer en snygg Burberry väst med klassiskt rutigt mönster i beige, svart och rött. Västen har ett stort silverfärgat B-spänne framtill och är tillverkad i skinn. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och trendig look med lyxig känsla.
Ljusblå mössa från Arc'teryx - Snygg ljusblå mössa från Arc'teryx med vit dinosaurie-tryck på framsidan och logga. Mjuk och stretchig, perfekt för kyliga dagar. Passar dig som gillar stilrena accessoarer med cool detalj.
Svart mössa - Bra mössa för kalla vinter