Alla kategorier > Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Bikini - Missoni liknande bikini från hm som inte säljs längre, finaste färgerna💕
Bikini - Bandeau bikiniöverdel, vadderad. Storlek M men passar även S. Postar samma dag!!
Bikini - Fin bekini ifrån Hm, under delen är endast använd EN gång i badhus. Över delen är använd lite mer Max 5 gånger orginal pris är 149 för över del och 99 för under del. Mitt pris för båda är 110kr.❤️💜 Obs om du vill köpa med köp nu kontakta mig först❗️❗️❗️❗️
lila bikini  - jättefin lila bikini från h&m som tyvärr har blivit för liten för mig
Bikini - Säljer denna bikini ifrån H&M, nyskick i bra kvalitet, storlek 34 i underdelen och 32 i överdelen. Säljs inte längre. Säljer då den inte kommer till användning.  Båda delar inkluderade i priset.
Lila bikini  - Lila bikini i nyskick💜
Bikini  - Säljer denna underdel som är helt oanvänd pga att den är för lite för mig❤️
Bikini
Bikini - 89 Bikini - 90 Bikini - 91

Bikini

Storlek: 36
Kategori: Övrigt
Märke: H&M
Färg: Lila

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hejsan säljer en lila bikini, i fint skick🥰använt få gånger!

Julia Bodefält
Julia Bodefält
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Svart Gucci keps med GG-mönster - Exklusiv svart keps från Gucci med ikoniskt GG-monogram över hela kepsen. Snygg detalj med grönt och rött band på sidan. Justerbar rem baktill. Tillverkad i 90% merinoull och 10% kashmir för lyxig känsla.
Intimissimi bh - Säljer pga inte sparat lappar på bh till att returnera. Nypris 559kr. Säljer för den är för liten. Ej använd. Storlek 75D
Blå LV Mössa - Snygg blå mössa från Louis Vuitton med diskret rutigt mönster och uppvikt kant. Mössan har en liten LV-logga framtill och är stickad i mjukt material som känns lyxigt. Perfekt för dig som vill ha en stilren accessoar med designer-vibe.
Beige fleeceväst från Patagonia - Säljer en beige fleeceväst från Patagonia. Är 183cm lång
Vinter mössa  - Säljer en svart och grå väst mössa med klassiskt monogrammönster och kontrasterande kantband i blått.
LA Keps Beige - LA Keps som är beige med snygga blommor  som design på framsidan, den är storlek 55,8.
Grå rutig lv väst - Säljer en grå väst från Louis Vuitton med klassiskt rutigt mönster och LV-logga framtill. Västen är stickad och har en exklusiv känsla med snygga detaljer. Perfekt för dig som gillar designerplagg och vill sticka ut med stil.