Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Bikinitrosa Hanna schönberg x NA-KD  - Använda en gång men tvättade självklart. Hittade inte toppen till så vill inte ha kvar trosorna haha. Storlek M men små i storleken så jag brukar vanligtvis ha XS-S Och dom passar mig
Rosa set hanna schönberg X NA-KD - Ljusrosa set, storlek m i båda delar. Stretchiga så passar både de med mindre storlek och större än m
Hanna schönberg bikini - Säljer världens finaste bikini från Hanna schönbergs kollektion med nakd, sålde slut på typ en timme och går ej att få tag på. Aldrig använd då den inte passar mig, såååå fin 💓
Bikini Hanna Friberg x NA-KD - Bikini från Hanna Friberg x Na-kd kollektion. Storlek S i båda delarna. Använd ett fåtal gånger.
Bikinitopp Hanna Schönberg x NAKD - Säljer denna bikinitopp från Hanna Schönbergs kollektion tillsammans med NAKD. Endast testad ✨ storlek M men skulle säga att den passar flera storlekar beroende på hur man knyter den 🤍🤍
oliviaolsson
oliviaolsson
Hanna schönberg NA-KD
Hanna schönberg NA-KD  - 89 Hanna schönberg NA-KD  - 90 Hanna schönberg NA-KD  - 91

Hanna schönberg NA-KD

Storlek: S
Kategori: Övrigt
Märke: NA-KD

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny bikiniunderdel från Hanna Schönbergs kollektion med NA-KD. Aldrig använd och har får med prislappar kvar🌸

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Lv bälte svart - Helt ny storlek från 115-125
Svart skärp från Ralph Lauren - Stilrent svart bälte från Ralph Lauren i skinn med en bred, slät form och ett stort RL-spänne i guld. Bältet har klassisk design och justerbara hål för perfekt passform. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Herpés bälte - 10/10 skick
svart hm body  - passade inte mig tyvärr
Lv bälte  - Säljer ett Louis Vuitton bälte i svart och grått med klassiskt rutigt mönster och stor LV-logga i silver på spännet. Bältet är gjort i skinn och har snygga detaljer med präglad text på insidan. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med ikonisk design.
Moncler mössa - Svart moncler mössa som är använd 3 gånger. Köpt på NK i Göteborg. Nypris 3199.
Rutig Burberry bälte med B-spänne - Snyggt bälte från Burberry med klassiskt rutigt mönster i beige, brunt och rött. Bältet har ett stort svart B-spänne framtill som ger en cool statement-look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.