Alla kategorier / Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Bikinitopp - Jättefin bikinitopp från Shein i storlek S. Helt oanvänd, säljer pga den inte passade mig. Nypris 109kr säljer för 50kr💖
Bikinitopp - En Bikinitopp med leopardmönster
Bikinitopp - Bikinitopp använt 2 gånger, fint skick
Bikinitopp - Fint använt skick. Kan hända att den blivit solblekt.
Bikinitopp - Bikini top in purple Says size M recommended for an S  Unworn
Bikinitopp
Bikinitopp - 89 Bikinitopp - 90

Bikinitopp

Storlek: S
Kategori: Övrigt

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna jätte söta bikinitopp. Den är i fint skick och har en jätte fin dubbelsnöring där bak. Den är i storlek S men jag skulle säga att den passar även M beroende på hur mycket man vill att den ska täcka!💛 Kan mötas upp i Helsingborg men självklart går det även att frakta💛

Sessa
Sessa
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Broken planet hoodie - Säljer min broken planet hoodie i storlek M, den är ganska oversized och sparsamt använd. Den är unisez och passar alla. 💕🌸  (Känner du inte till märket så kolla deras Instagram @brokenplanet)
Vintage Nike T-shirt  - Vintage Nike T-shirt köpt på humana. Den har en lite reva vid halsen som är ihopsydd, knappt synlig. 💕🌸
Stickad tröja - Stickad tröja från Gina tricot i storlek S.
Stickad tröja - Stickad tröja från Nakd i storlek S
Stickad tröja Zara - Stickad tröja från Zara i storlek S.
Yogabyxor - Yoga byxor i träningmaterial. Inköpta i somras och sparsamt använda. Där finns fickor som bilden visar på båda sidor där man kan ha mobilen. I storlek s
Vintage Ralph lauren zip up  - Ralph lauren zip-up köpt från humana förra året men sparsamt använd. Den är i storlek xxl men gillar man oversized så funkar den fint, passar mig bra som är storlek s.
Topp - En öppen topp som är supergulliga till en kavaj eller likande. Den är i lite träningsmaterial så väldigt lätt. Storlek s, knappt använd!
Urban outfitters hoodie - Urban outfitters starry nights hoodie i storlek S. Köpt förra året och sparsamt använd.  Ganska oversized skulle nog passa s/m
Liknande annonser
Visa alla