Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
CCM krom galler  - Ett stilrent (Jofa) galler vid storleken M som jag nu säljer eftersom att de inte kommer till användning längre, gallret är köpt via CCM och nypriset är 1000 kr. Hör av er vid mer frågor om gallret !
CCM GALLER FM580 STRL M - Säljer mitt chromade galler i gott skick
Ccm hjälm - Bra kvalitet + billigt köpte för 1500kr säljer för 800
Jofa galler - Jofa galler medium
Jofa galler - Jofa galler Strlk M. Nästan helt fritt från rost. Billigt för ett Jofa
Jofa galler - Jofa galler i fint skick storlek m Pris är inte hugget i sten, skambud ignoreras.
Jofa galler - Jofa galler strl L bra skick ingen rost eller andra skador.
Blå hockeyhjälm från CCM - Säljer en blå hockeyhjälm från CCM i bra skick. Hjälmen har justerbara remmar och en vadderad insida för extra komfort och skydd. Perfekt för hockeyträning eller match. Ena öronskyddet har en spricka, inget som syns så mycket och går att byta. Passar de flesta huvudstorlekar och är lätt att justera för optimal passform.
Ludde Hansen
Ludde Hansen
Chrome ccm galler
Chrome ccm galler - 89 Chrome ccm galler - 90 Chrome ccm galler - 91

Chrome ccm galler

Storlek: SMALL
Kategori: Övrigt

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu ett kromat ccm galler, hör av er om ni är intresserade. Köpare står för frakt

ccm
Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
INTIMISSMI GIOIA PRETTY FLOWERS SUPER - Push up-bh - pink - BH från intmissmi. GIOIA PRETTY FLOWERS SUPER - Push up-bh - pink
grisch strumpor - säljer mina riktigt feta john pork strumpor. jag har goonat lite i vänstra strumpan men förutom det så finns det inga defekter
Spets body från h&m - Säljer den populära spetsbodyn från hm!!💞 säljer för den kom inte till användning!
Burberry rutigt skärp med BB-spänne - Säljer ett Burberry bälte i klassiskt beige och rött rutigt mönster med silverfärgat BB-logga som spänne. Bältet är gjort i skinn och har den ikoniska Burberry-rutan med röda och svarta detaljer. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Svart H-bälte - Säljer ett svart bälte på 130 cm. Det är ganska slitet men det syns inte så tydligt.
Korthållare grå - Bra kvalité, oöpppnad, pris kan diskuteras
Lv bälte  - Säljer ett Louis Vuitton bälte i svart och grått med klassiskt rutigt mönster och stor LV-logga i silver på spännet. Bältet är gjort i skinn och har snygga detaljer med präglad text på insidan. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med ikonisk design.
Moncler mössa med ränder - Snygg svart mössa från Moncler med breda randiga detaljer i rött, vitt och marinblått. Framtill sitter Monclers klassiska broderade logotyp. Mössan är stickad och har en mjuk, skön känsla som passar perfekt när det är kallt ute.