Alla kategorier / Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Morroconoil all in one leave in conditioner  - Leave in conditioner 160 ml
Davore luxe leave in masque - Leave in mask 150 ml
Ida Warg Cure Shampoo & Conditioner - Säljer ett set med Ida Warg Cure Shampoo och Cure Conditioner. Båda flaskorna är ljusgröna och har en rund, stilren form med vit text. Produkterna är av plast och har praktiska flip-top lock. Perfekt för dig som vill ha hårvård med skonsam och vårdande formula.
Conditioner/balsam - Ett balsam för håret, aldrig använd och helt ny
Leave-in Serum All In One - The Haur Project all in one treatment, luktar jättegott, använde den nästan aldrig, använd 2 gånger
3 ceramic mugs – good condition - Set of 3 mugs Clean and no cracks Nice design Perfect for coffee or tea
Skål som är ”Hand made in Poland” - Skål som är vit med blåa detaljer och även hand made in Poland.
IN LIFE - KOMMER MED ALLT! NYTT SKICK, bara postcarden som har lite böjningar! Nu är det dags att säga hejdå till min straykids :( Den kmr med CD, photobook, postcard, två photocards (en dubblesided + en danceracha). Meddela för mer foton. Kan sänka pris vid snabb köp. Står ej för fraktens slarv.
OUAI leave in conditioner
OUAI leave in conditioner - 89 OUAI leave in conditioner - 90

OUAI leave in conditioner

Storlek: 45 ml
Kategori: Övrigt
Märke: OUAI
Färg: Vit

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

OUAI leave in conditioner köpte jag på Sephora för 179 kr och jag har använt lite.

Ellen💋
Ellen💋
(6)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Loréal Lumi Glotion - Loréal Lumi Glotion färg: 903.
Rare beauty eye brightener - Rare beauty eye brightener i färgen light. Mycket kvar.
Tommy Girl parfym från Tommy Hilfiger - Fräsch parfym från Tommy Hilfiger, Tommy Girl. Flaskan är genomskinlig med silverfärgad kork och röd text. Klassisk och stilren design som passar perfekt i väskan eller på sminkbordet. Doften är lätt och ungdomlig. Hälften är kvar ungefär.
Victoria's Secret Aqua Kiss mist - Fräsch body mist från Victoria's Secret i doften Aqua Kiss. Flaskan är genomskinlig med ljusblå etikett och har ett elegant guldigt lock. Innehåller 250 ml och har en lätt, fräsch doft som känns somrigt ren. Perfekt att spraya på kroppen för en uppfriskande känsla.
Vit linnetopp med spetsdetaljer från Nelly - Söt vit linnetopp med volangprydda axelband och spetsdetaljer från Nelly i storlek 36. Toppen har en luftig passform och knyt i ryggen för extra stilpoäng. Perfekt för varma dagar och enkel att matcha med jeans eller kjol.
L'Oréal Elvital Glycolic Gloss Serum - L'Oréal Elvital Glycolic Gloss Leave-In Serum är ett glansgivande serum för håret med 14% gloss complex och glykolsyra. Kommer i en rosa skimrande plastflaska med pump och silverdetaljer. Perfekt för att boosta glans och mjukhet i håret.
Leopardmönstrad linnetopp med rosett - Säljer en leopardmönstrad linnetopp med tunna axelband och en liten rosett framtill från Bershka. Lappen är avklippt, men skulle gissa att den är i storlek S.Toppen har en beige bas med svarta leopardfläckar och är perfekt för dig som vill sticka ut. Materialet känns mjukt och lätt, perfekt för varma dagar.
Liknande annonser
Visa alla