Alla kategorier > Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Frans tillbehör  - Finns olika storlekar.  Allt man behöver för att fixa fransförlängning! Vi kan diskutera priset!
Käpphäst tillbehör - Nu säljer jag en massa fina käpphäst tillbehör, det mesta är i bra skick!🫶🏼               🌸Pris går att diskutera🌸Vill bli av med det här🌸Kom privat för fler bilder🌸           •Allt tillsammans 239 kr+frakt•Grimmor 60 kr•Huvor 50 kr•Martingal+träns 100 kr•Pannband+tyglar+träns 89 kr•🩷
Strand tillbehör - Detta är någon slags kjol eller något som man kan ha på stranden eller liknande. Om man då har den som kjol så är den ungefär till knäna skulle jag säga. Aldrig använd och aldrig testad av mig. Den är i L men skulle säga att den passar mer en S eller en mindre M, då jag tycker att den är lite liten i storleken.Man knyter den och jag antar att man knyter den i det hålet som finns, som jag visar på bild 3. Jag har fått denna av någon så vet inte hur den ska sitta och som sagt så är den aldrig använd eller testad av mig. Den är i fint skick. Köparen står för frakten. (Så man får alltså testa sig fram lite hur den ska sitta, eftersom att jag inte har någon aning om det.)
Häst tillbehör - Säljer borste som knappt är använd.🐴🩷Hansbo Sport.
Vattenpipa och tillbehör - Vattenpipa och massa tillbehör! Ingår även en borste man tvättar den med som inte är med på bild. Obs glaset till vattenpipan är borta så ingår ej, detta måste köpas till.
käpphäst och tillbehör  - Tre quiltade västar till käpphäst säljes! En rosa med mjuk insida, en svart med reflexkant och en gul med stjärnmönster och fluffig krage. Perfekt för att styla din käpphäst och ge den extra attityd. Alla västar har praktisk knäppning på sidan.
Tillbehör - Klister stickor och en penna
Frans tillbehör
Frans tillbehör - 89 Frans tillbehör - 90 Frans tillbehör - 91

Frans tillbehör

Storlek: 0
Kategori: Övrigt

2500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu mina frans tillbehör för fransförlängning. Kommer med lim, pincetter, provdocka, fransar, tejp, gelpads osv osv. Hel papp-påse fylld med boxar.

Eleonora
Eleonora
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Intimissimi Bh Gioia Pretty Flowers - Säljer en lila bh från intimissimi i en ljuslila/smutsrosa förg som inte sälja längre (bilderna är tagna med blixt)! Har tyvärr klippt av lappen med den är i Stl 75B och i modellen Gioia (mycket push-up).    Säljer pga för liten. Bra skick och väl omhändertagen. Bara att höra av sig om man har frågor eller vill ha fler bilder! 💕💕.                 Priset kan diskuteras vid snabb affär, men eftersom att färgen inte längre finns vill jag ha ett resonabelt pris💕
Lv bälte svart - Helt ny
Ingen väst syns på bilderna - Bilderna visar olika paket med fyrverkerier och smällare, bland annat Dum Bum och Piratka, men ingen väst eller klädesplagg syns på bilderna.
Svart bucket hat från Prada - Snygg svart bucket hat från Prada med ikonisk metalltriangel framtill. Hatten har en stilren och enkel design med glansigt syntetmaterial som ger en lyxig känsla. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit och visa din stil.
G Korthållare - Helt ny & Oanvänd ✔️, kommer med box 📦, skickas inom 1 dag 🚀 kontakta gärna för mer info ☺️
Svart bucket hat från Prada - Snygg svart bucket hat från Prada med klassisk trekantig metall-logga framtill. Hatten är tillverkad i glansig syntet och har en stilren, enkel design med rundad form och sömmar längs kanten. Perfekt för dig som vill ha en clean och lyxig look. Tveka inte att höra av er vid frågor eller funderingar🤗
Louis Vuitton mössa grå - Snygg grå mössa från Louis Vuitton med klassiskt rutigt mönster och ribbad uppvikt kant. Mössan har en metallplakett med Louis Vuitton-logga framtill och är tillverkad i mjuk ull. Perfekt accessoar för att höja din vinterstil.